تاریخ: ۷:۴۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۳
نام نویسنده: sobhan

هوشنگ نصیرزاده کارشناس مشهور داوری و حقوقی فوتبال ایران، شب گذشته حضوری قانع کننده در برنامه نود داشت. به گزارش مازند اسپرت :نصیرزاده که جزو اولین کارشناس های داوری برنامه نود و یکی از مسلط ترین آنهاست به دلایل مختلفی کمتر از دیگر کارشناسان به برنامه نود دعوت می‌ شود اما همیشه از فرصت های […]

هوشنگ نصیرزاده کارشناس مشهور داوری و حقوقی فوتبال ایران، شب گذشته حضوری قانع کننده در برنامه نود داشت.

به گزارش مازند اسپرت :نصیرزاده که جزو اولین کارشناس های داوری برنامه نود و یکی از مسلط ترین آنهاست به دلایل مختلفی کمتر از دیگر کارشناسان به برنامه نود دعوت می‌ شود اما همیشه از فرصت های خود برای جلب آرای بینندگان نود استفاده خواهد کرد.

نصیرزاده در برنامه شب گذشته با ظاهر متفاوت روی آنتن حضور پیدا کرد و کارشناسی داوری بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن را با انصاف پشت سر گذاشت.

اوج صحبت های او اشاره به این نکته بود که بزرگترین شادی جمعی فوتبال ایران (صعود به جام‌جهانی ۱۹۹۸) با یک اشتباه داوری رقم خورده است. او که فغانی را به دلیل اشتباهات فاحشش محکوم کرده بود، در نهایت به بینندگان یادآوری کرد که این اشتباهات آنچنان هم فاجعه بار نیستند و نباید اصل نتیجه گیری یا عدم نتیجه گیری را برمبنای آنها قرار داد. چراکه ممکن است روزی برسد که اشتباه به سود شما باشد.

 

پاسخی بگذارید