تاریخ: ۱۵:۰۶ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۲
نام نویسنده: sobhan

کاپیتان نساجی قائمشهر معتقد است به عنوان یک بازیکن همیشه مطیع سرمربی تیم است.  به گزارش “مازند اسپرت“، میثم بائو در رابطه با بازی اخیر تیم نساجی قائمشهر گفت: دیروز دومین بازی مان را در لیگ، انجام دادیم و اولین باری بود که در قائمشهر به میدان می رفتیم، بازی فوق العاده ای را از […]

6کاپیتان نساجی قائمشهر معتقد است به عنوان یک بازیکن همیشه مطیع سرمربی تیم است.

 به گزارش “مازند اسپرت“، میثم بائو در رابطه با بازی اخیر تیم نساجی قائمشهر گفت: دیروز دومین بازی مان را در لیگ، انجام دادیم و اولین باری بود که در قائمشهر به میدان می رفتیم، بازی فوق العاده ای را از خودمان نشان دادیم اما متاسفانه توپ های مان درون دروازه نرفت، در غیر اینصورت فکر می کنم نتیجه فوق العاده ای نصیب تیم ما می شد که متاسفانه این اتفاق نیفتاد. البته این بدشانسی ها در فوتبال وجود دارد اما ما باید برای بازی های آینده از این بدشانسی ها درس بگیریم.

وی در رابطه با صحبت هایی مبنی بر عدم تمایل وی نسبت به تعویض از ترکیب تیم گفت: اصلا اینچنین مطلبی نبوده است، من همیشه مطیع دستور سرمربی تیم هستم، یعنی به عنوان یک بازیکن باید گوش به فرمان باشم و تاکنون نیز این اتفاق افتاده است، در این بازی نیز قبل از شروع به دلیل اینکه من دیرتر به تیم پیوستم و بدنسازی کامل انجام ندادم به سرمربی تیم گفتم برای جلوگیری از مصدومیت بین دقایق ۶۰ تا ۷۰ من را بیرون بکشد، اما در این بازی روان بازی می کردم و در خدمت تیم بودم و از طرفی مشکلی نیز برایم به وجود نیامد، در آن دقایق بهمن طهماسبی کنار خط آمد و به من گفت طبق صحبتی که داشتیم می خواهیم تعویض کنیم که من گفتم اگر به خاطر آن چیزی است که من گفتم نمی خواهد چون مشکلی از بابت ادامه بازی ندارم.

کاپیتان نساجی ادامه داد: کل ماجرا همین بود و ابدا من از دستور سرمربی تیم تخطی نکردم، او اصلا قصد تعویض من را نداشت اما به دلیل اینکه من به وی گفته بودم در این دقایق برای جلوگیری از مصدومیت من را تعویض کند داشت این کار را می کرد. همانطور که گفتم من بازیکن بی تجربه یا تازه کاری نیستم که با یک حرکت از کوره دربروم و دست به کاری عجیب و حاشیه ای بزنم، در ضمن هوادارانی که در ورزشگاه بودند شاهد این موضوع هستند، من، خودم را همیشه مطیع سرمربی می دانم.

بائو در پایان گفت: باید یک تشکر ویژه از هواداران تیم کنم چرا که برای ما سنگ تمام گذاشتند، تنها راهی که ما می توانیم از خجالت آنها بیرون بیاییم فقط و فقط لیگ برتری کردن تیم است، آنها دیروز آنقدر به من انرژی دادند کاری کردند که من مثل دوران ۱۸ سالگی ام فوتبال بازی کنم، پس از پایان بازی سرمربی تیم از تشویق هواداران و بازی ما تعجب کرده بود و به من گفت تو با قلبت برای تیم بازی کردی که اینگونه حمایت می شوی و الان باید بگویم که من برای نساجی با قلبم بازی می کنم و با انرژی که از هواداران می گیریم انشالله این تیم را لیگ برتری خواهیم کرد.

پاسخی بگذارید