تاریخ: ۱۳:۱۸ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۲
نام نویسنده: sobhan

ابراهیم تهامی را می شد در تیم ستارگان ایران دید اما او را دعوت نکرده اند تا این مهاجم دوست داشتنی و سابق فوتبال ایران ابراز ناراحتی کند. تهامی انگار ایرانی نیست. این را خودش می گوید و رویش تاکید دارد!   ابراهیم تهامی را باید جزو پیشکسوتان دوست داشتنی فوتبال ایران دانست. مهاجم تکنیکی […]

ابراهیم تهامی را می شد در تیم ستارگان ایران دید اما او را دعوت نکرده اند تا این مهاجم دوست داشتنی و سابق فوتبال ایران ابراز ناراحتی کند. تهامی انگار ایرانی نیست. این را خودش می گوید و رویش تاکید دارد!

 

ابراهیم تهامی را باید جزو پیشکسوتان دوست داشتنی فوتبال ایران دانست. مهاجم تکنیکی و خوزستانی که با آن دریبل ۱۴ نفره مورد توجه فوتبالدوستان قرار گرفته است. او که انتظار داشت به تیم ستارگان ایران برای بازی با ستارگان جهان دعوت شود، از سوی کادر فنی جایی در لیست نداشت تا از این موضوع ابراز ناراحتی کند. تهامی در گفتگو با خبرنگار ” مازنداسپرت ” می گوید:« متاسفانه باز هم در لیست نیستم. هر وقت ۹۸ ای ها بازی می کنند من نیستم. ۹۴ ای ها هم بازی می کنند نیستم. ۹۲ ای ها هم بازی می کنند من را دعوت نمی کنند. نمی دانم برای چه نسلی هستم. شاید هم من اصلا ایرانی نیستم که دعوتم نمی کنند.»

تهامی در ادامه می گوید:« انگار در ایران اصلا مرا قبول ندارند. خیلی دوست داشتم در این بازی به میئدان بروم و توانایی هایم را نشان بدهم. راست حسینی می گویم که خیلی برای این فوتبال زحمت کشیده ام اما در جوابش حتی یک دعوت خشک و خالی هم از من نکردند تا به اردو و تمرین تیم ستارگان بروم. مثلا این تیم ملی است اما نمی دانم چرا از استقلالی ها را دعوت نمی کنند تا در این تیم حضور داشته باشند.»

تهامی از انتظار مردم خوزستان و حتی ایران هم صحبت می کند:« همه خوزستان منتظر بود تا مرا به این تیم دعوت کنند. حتی معتقدم کل ایران می خواستند من دعوت شوم و ببینند که توانایی دارم یا نه. منتهی من نیستم، مثل همیشه و از این اتفاق واقعا ناراحتم.»

علی پروین در زمان مربیگری تیم ملی هم کمتر از تهامی استفاده می کرد. حتی زمانی که او در اوج آمادگی بود. مربی فعلی استقلال اهواز در این مورد می گوید:« علی آقا با من خوب بود اما از من کمتر استفاده می کرد. الان هم خیلی دوست دارم بدانم که چه کسی بازیکنان را دعوت کرده. می خواهم پیگیر باشم که روی چه حساب و کتابی از من دعوت نکرده اند. البته از آنجایی که می خواهم مربی اخلاق لیگ برتر شوم زیاد به پر و پایشان نمی پیچم!»

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید