تاریخ: ۱۰:۳۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۲
نام نویسنده: sobhan

در مسابقات قهرمانی کم بینایان و نابینایان کشور تیم مازندران با مربیگری هاشمی در مکان سوم قرار گرفت در این مسابقات ۲ ورزشکار نابینا و کم بینای ساروی توانستند دو رکورد جالب را به ثبت برسانند. به گزارش مازند اسپرت ؛ مسعود محمودی در مسابقات قهرمانی کشور صاحب ۵ مدال طلا شد ؛ وی در […]

12452در مسابقات قهرمانی کم بینایان و نابینایان کشور تیم مازندران با مربیگری هاشمی در مکان سوم قرار گرفت در این مسابقات ۲ ورزشکار نابینا و کم بینای ساروی توانستند دو رکورد جالب را به ثبت برسانند.

به گزارش مازند اسپرت ؛ مسعود محمودی در مسابقات قهرمانی کشور صاحب ۵ مدال طلا شد ؛ وی در رشته ۱۰۰ متر و ۴۰۰ متر آزاد و ۱۰۰ متر قورباغه توانست ۳ مدال طلا به دست آورد ضمن اینکه محمودی در ۱۵۰۰ متر نیز رکورد قهرمانی جوانان ایران را ترقی داد .

از نکات جالب توجه این بود که علیرضا امیری در ۱۰۰ متر قورباغه و مسعود محمودی در ۱۰۰ متر پروانه طلا گرفتند و صاحب دو رکورد جالب برای ایران شدند . گفتنی است محمودی برای اولین بار در طول تاریخ ورزش نابینایان صاحب رکورد ۱۵۰۰ متر شنا کشور در رده جوانان شد ؛ تا به امروز هیچ رکورد دیگری در مقطع سنی جوانان نداشتیم که محمودی توانست بالاخره این رکورد را به نام خویش ثبت نماید .

این موفقیت ارزشمند را به وی و جامعه ورزشی مازندران تبریک عرض می کنیم . نگارنده اشاره به این موضوع دارد که بسیاری از افراد مدعی هستند که مازندرانی ها استعداد خوبی برای ورزش شنا ، شیرجه و ورزش های آبی ندارند اما این مسابقات و رکورد های به دست آمده نشان داد که پتانسیل بالایی در این استان وجود دارد که با حمایت مسئولین می توانند برای کشورمان در در مسابقات برون مرزی نیز افتخار بیافرینند .این امر نشان از سازندگی در رشته شنای شهرستان ساری و مازندران دارد و باید از ورزش مادر در این دیار حمایت های ویژه صورت بگیرد بنده لازم می دانم از دست اندرکاران استخر و شنای مرحوم رنجبر ، حسین دلیری رئیس ورزش و جوانان شهرستان ساری و هاشمی سرمربی زحمتکش تیم ناشنوایان ساری قدردانی کنیم .

 

1

2

3

4

5

پاسخی بگذارید