تاریخ: ۹:۲۱ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۲
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه مازندران گفت: شکست در بازی مقابل فجرسپاسی سبب شد تا بازیکنانم در دیدار مقابل ایرانجوان بوشهر اعتماد به نفس لازم را نداشته باشند. به گزارش مازند اسپرت ، اکبر میثاقیان پس از تساوی تیمش مقابل ایرانجوان بوشهر در گفتگو با سایت رسمی باشگاه گفت: هوای بوشهر بسیار گرم تر […]

misaghiسرمربی تیم فوتبال خونه به خونه مازندران گفت: شکست در بازی مقابل فجرسپاسی سبب شد تا بازیکنانم در دیدار مقابل ایرانجوان بوشهر اعتماد به نفس لازم را نداشته باشند.

به گزارش مازند اسپرت ، اکبر میثاقیان پس از تساوی تیمش مقابل ایرانجوان بوشهر در گفتگو با سایت رسمی باشگاه گفت: هوای بوشهر بسیار گرم تر از آن چیزی بود که فکرش می کردیم و به جرأت می گویم همچین هوای گرمی را تاکنون احساس نکرده بودم.

میثاقیان در ادامه افزود: بازیکنانم علیرغم فشار زیادی که بابت گرمای هوا متحمل شدند، بازی قابل قبولی به نمایش گذاشتند. ایرانجوان در این دیدار دو موقعیت گلزنی هم نداشت ولی بازیکنانم موفق شدند چندین موقعیت گلزنی فراهم کنند و در نیمه دوم یک بازی یکطرفه را به نمایش بگذاریم.

وی خاطرنشان کرد: شکست ما مقابل فجرسپاسی شیراز بازیکنانم را دلسرد کرده بود و آنها با اعتماد به نفس لازم مقابل ایرانجوان قرار نگرفتند. در صورتی که اگر آنها به خودشان باور داشتند شک نکنید سه امتیاز این دیدار برای خونه به خونه بود.

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه مازندران با اشاره به اینکه طی هفته های آینده به مرز آمادگی دست پیدا می کنیم گفت: توکل من به خدا است و تنها هدفم نیز شاد کردن دل آن دسته از فوتبال دوستانی است که دل شان به حال فوتبال این استان می سوزد.

اکبر میثاقیان در خصوص داوری این دیدار گفت: داوران این جوان بودند و بد داوری نکردند ولی یک صحنه صد در صد پنالتی به سود خونه به خونه را نگرفتند. به هرحال اشتباهات داوری جزئی از فوتبال است و باید با آن کنار آمد.

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه مازندران در پایان گفت: دعا می کنم دو تیم خونه به خونه و نساجی در این فصل بتوانند با صعود به لیگ برتر دل مردم مازندران را شاد کنند و برای رسیدن به این هدف همه ارکان فوتبال از من میثاقیان تا تدارکات تیمم به یک اندازه سهم دارند و باید کمک کنیم تا فضائی پر از یکدلی و اتحاد فراهم کنیم.

به گزارش مازند اسپرت، در چارچوب هفته دوم لیگ دسته اول فوتبال کشور این تیم در دیدار امروز خود مقابل ایرانجوان بوشهر به تساوی ۱ بر ۱ دست یافت.

پاسخی بگذارید