تاریخ: ۷:۲۳ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۲
نام نویسنده: sobhan

دو تیم آرسنال و لیورپول، امشب در ورزشگاه امیریتس شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.   به گزارش”مازنداسپرت“، لیورپول همواره در کسب پیروزی در شمال لندن دچار مشکل بوده ولی راجرز مطمئن است که تیمش می‌تواند پیروز شود. آرسنال شاگردان آرسن ونگر از دو بازی اول خود ۳ امتیاز کسب کرده اند. آنها در […]

دو تیم آرسنال و لیورپول، امشب در ورزشگاه امیریتس شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

 

به گزارش”مازنداسپرت“، لیورپول همواره در کسب پیروزی در شمال لندن دچار مشکل بوده ولی راجرز مطمئن است که تیمش می‌تواند پیروز شود.

آرسنال

شاگردان آرسن ونگر از دو بازی اول خود ۳ امتیاز کسب کرده اند. آنها در دیدار اول خود مقابل وستهام، ۲-۰ مغلوب شدند ولی هفته ی گذشته موفق شدند کریستال پالاس را شکست داده و اولین پیروزی فصل را به دست آورند. آرسنال در این بازی، میزبان لیورپول خواهد بود و حساس ترین دیدار هفته، در امیریتس برگزار خواهد شد. سانچز در بازی پیشین، اولین بازی اش را برای قرمزها انجام داد و انتظار می‌رود در این بازی نیز فیکس باشد. جک ویلشر، دنی ولبک و توماس روسیچکی، به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود.


لیورپول

شاگردان برندن راجرز در دوبازی اول خود در لیگ موفق به کسب پیروزی شده اند و قصد دارند این روند را ادامه دهند. امروز آنها مهمان آرسنال هستند که همواره تیم سرسختی مقابل لیورپول نشان داده است. در حقیقت، در ۵ بازی اخیر انجام شده بین دو تیم، ۳ پیروزی سهم آرسنال، ۱ پیروزی لیورپول و ۱ تساوی نیز به ثبت رسیده است. تنها نگرانی راجرز برای دیدار امروز، کاپیتان جردن هندرسون است که ممکن است برای این بازی آماده نباشد ولی لیورپول دیگر مصدومی ندارد و با ترکیب اصلی خود به میدان خواهد رفت.

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید