تاریخ: ۱۹:۳۶ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۱
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت : مسابقات قهرمانی کشتی آزاد جوانان جهان در حالی با برتری تیم ملی کشتی کشورمان به پایان رسید که از ۶۲ امتیاز ممکن ، ۳۸ امتیاز آن را دلاوران مازندرانی کسب کردند . ایمان صادقی در مجتبی کلیچ از جویبار و تنکابن در اوزان ۶۰ و ۸۴ کیلوگرم صاحب مدال طلا برای مازندران […]

01144477مازند اسپرت : مسابقات قهرمانی کشتی آزاد جوانان جهان در حالی با برتری تیم ملی کشتی کشورمان به پایان رسید که از ۶۲ امتیاز ممکن ، ۳۸ امتیاز آن را دلاوران مازندرانی کسب کردند .

ایمان صادقی در مجتبی کلیچ از جویبار و تنکابن در اوزان ۶۰ و ۸۴ کیلوگرم صاحب مدال طلا برای مازندران در تیم ملی شدند ، رضا مظفری در ۷۴ و ایمان حسینی در ۹۶ از جویبار و بابل دو نشان نقره دیگر مازندرانی ها را در مسابقات جهانی برای تیم ملی کسب کردند البته اگر سکانداران کشتی کشورمان عدالت را رعایت می کردند خانجانی در ۵۵ کیلوگرم می توانست نماینده شایسته ای برای تیم ملی باشد که متأسفانه فدراسیون کشتی در حق این جوان لایق مازنی کم لطفی کرد و جای او از قهرمان دیگری استفاده کرد که در جایگاه پنجم قرار گرفت .

البته فدراسیون کشتی از وجود اشراقی هم می توانست استفاده کند که بجای او از عبادی استفاده کرد که عبادی در مکان هفدهم قرار گرفت .

به هر حال نقش اصلی قهرمانی تیم ملی کشتی جوانان ایران در مسابقات جهانی را همچون همیشه مازندرانی ها ایفا کردند.

پاسخی بگذارید