تاریخ: ۱۰:۴۲ :: ۱۳۹۴/۰۴/۱۹
نام نویسنده: sobhan

نکته‌ی جالب این بازی اینجا بود که بیش از ۷۵ % بازیکنان حاضر در میدان را بازیکنان قائمشهری و مازندرانی تشکیل می‌دادند.   به گزارش مازند اسپرت ؛  شاگردان برانکو ایوانکوویچ عصر روز گذشته در یک بازی دوستانه در درفشی فر به مصاف تیم پرسپولیس قائمشهر رفتند که این بازی با برتری ۴ بر صفر […]

footbaliنکته‌ی جالب این بازی اینجا بود که بیش از ۷۵ % بازیکنان حاضر در میدان را بازیکنان قائمشهری و مازندرانی تشکیل می‌دادند.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛  شاگردان برانکو ایوانکوویچ عصر روز گذشته در یک بازی دوستانه در درفشی فر به مصاف تیم پرسپولیس قائمشهر رفتند که این بازی با برتری ۴ بر صفر میزبان به پایان رسید. امید عالیشاه دو بار و مهدی طارمی و فرشاد احمدزاده هرکدام یک‌بار برای پرسپولیس موفق به گلزنی شدند.

 

پرسپولیس با این ترکیب در مسابقه شرکت کرد: سوشا مکانی (محمد باقر شعبانی) ، محسن بنگر ، رامین رضائیان ، لوکا ماریچ ، بابک حاتمی ، مهرداد کفشگری ، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده (رضا خالقی‌فر) ، هادی نوروزی (میلاد کمندانی) ، امید عالیشاه ، و مهرداد طارمی (علی علیپور)

 

پس از این بازی، تیم فوتبال پرسپولیس قائمشهر در ضیافت افطار برانکو شرکت کردند و سپس راهی قائمشهر شدند. تصاویر زیر در سایت باشگاه پرسپولیس ثبت شده‌است. تا دلتان می‌خواهد بازیکنان سابق نساجی، بازیکنان قائمشهری، بازیکنان مازندرانی و خلاصه هرچه دلتان می‌خواهد تماشا کنید!

پاسخی بگذارید