تاریخ: ۱۶:۲۷ :: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، در حالیکه قرار بود تا روز گذشته باشگاه ریزه اسپور در مورد ادعای خود مبنی بر شکایت از مهدی طارمی مدارکی را به فیفا ارائه کند امروز از سوی فیفا نامه‌ای برای وکیل مهدی طارمی در مورد ادعای باشگاه ریزه اسپور ارسال شد. عبدالصمد ابراهیمی وکیل مهدی طارمی در مورد […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، در حالیکه قرار بود تا روز گذشته باشگاه ریزه اسپور در مورد ادعای خود مبنی بر شکایت از مهدی طارمی مدارکی را به فیفا ارائه کند امروز از سوی فیفا نامه‌ای برای وکیل مهدی طارمی در مورد ادعای باشگاه ریزه اسپور ارسال شد.

عبدالصمد ابراهیمی وکیل مهدی طارمی در مورد این مسئله گفت: دقایقی پیش نامه‌ای را از سوی فیفا دریافت کردم که پیوست آن توضیحات شش صفحه‌ای وکلای باشگاه ریزه اسپور بود. البته صرفا اظهارات و دفاعیات آنها را شامل می‌شد و هیچ مستندی دال بر اینکه طارمی با آنها قراردادی معتبر و لازم الاجرا داشته را ارائه نداده‌اند و به تفسیر و تحلیل همان تفاهم نامه مشروط که فقط با صدور آی تی سی لازم الاجرا می‌شد پرداخته‌اند.

وی افزود: فیفا از ما خواسته چنانچه ارسال جوابیه را لازم می‌دانیم تا ٢٣ اسفند پاسخ‌مان را ارسال کنیم. پاسخ ما صرفا همین چند جمله است« دوستان در مقام اثبات ادعا ، ثابت نمایند طارمی با آنها قرارداد لازم الاجرا داشته و در دوره حفاظت شده آن را نقض کرده است.» بعد از اثبات این ادعا، پاسخگو خواهیم بود.

پاسخی بگذارید