تاریخ: ۱۶:۱۱ :: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  و به نقل از  سایت باشگاه استقلال، سیدرضا افتخاری بعد از بازگشت آبی ها به تهران به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. بازی با التعاون؟ بازی خیلی خوب بود و از این برد خوشحالیم به مردم و هواداران تبریک می گویم و امیدواریم یک ستاره دیگر بدست آوریم. تصور سه گل به […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  و به نقل از  سایت باشگاه استقلال، سیدرضا افتخاری بعد از بازگشت آبی ها به تهران به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

بازی با التعاون؟

بازی خیلی خوب بود و از این برد خوشحالیم به مردم و هواداران تبریک می گویم و امیدواریم یک ستاره دیگر بدست آوریم.

تصور سه گل به التعاون؟

بله، در بازی اول استرس داشتیم و نشد عملکرد همیشگی را داشته باشیم. بدشانس بودیم و نشد جبران کنیم. این تجربه خوبی بود و نقاط ضعف را بر طرف خواهیم کرد.

حضور در عمان؟

قرار نبود بروم ولی گفتم شاید مشکلاتی باشد و بهتر است بروم تا مشکلات حل شوم. ما میزبان بودیم و باید شرایط را فراهم می کردیم تا جریمه نشویم.

رحمتی؟

قرار است شنبه به فدراسیون برم تا ببینیم می شود مشکل حل شود یا نه. به رحمتی گفتم صحبتی نکند. طبیعی است که کمی طی شدن مراحل قانونی طول بکشد و امیدواریم این مسئله حل شود. ما پیشنهاد خود را به فدراسیون می دهیم و امیدواریم فدراسیون شرایط را درک تا دروازه بان خوب ما با روحیه بهتر در بازی های آسیایی درون دروازه قرار بگیرد.

تخلف مربی استقلال؟

نباید تا چیزی ثابت نشده درباره اش صحبت کرد. من هم چیزهایی شنیده‌ام ولی در ایران نبودم که ببینم چه مطالبی نوشته شده است. نباید به این مسائل تا قبل از اثبات دامن زده شود و گاها از کاه کوه می سازند. بازهم می گویم که نباید قبل اثبات جرم صحبتی در این زمینه شود.

نفر پنجم هیات مدیره؟

مشکل نفر پنجم نیست. مشکل بدهی هاست و تلاش می کنیم تا این مسئله را حل کنیم و بدهی ها را سبک کنیم.

شکایت بازیکنان خارجی؟

۲ بازیکن تاکنون پولشان پرداخت شده است. یکی هم که شکایت پروپیچ بود که به cas رفته و سال بعد نتیجه اش معلوم می شود چون ما شکایت کرده ایم. هلمکه و ردی را پرداخت کردیم و سامویل هم قسط اولش  را این هفته می دهیم.

پاسخی بگذارید