تاریخ: ۱۵:۵۴ :: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، مهدی تاج در حاشیه انتخابات هیئت فوتبال استان همدان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه فدراسیون فوتبال مجری احکام فیفاست و بسیاری از احکام فیفا را در مورد باشگاه‌های ایرانی تاکنون اجرا کرده در مورد وضعیت کسر ۶ امتیاز از باشگاه پاس همدان اظهار داشت: وضعیت این باشگاه از […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، مهدی تاج در حاشیه انتخابات هیئت فوتبال استان همدان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه فدراسیون فوتبال مجری احکام فیفاست و بسیاری از احکام فیفا را در مورد باشگاه‌های ایرانی تاکنون اجرا کرده در مورد وضعیت کسر ۶ امتیاز از باشگاه پاس همدان اظهار داشت: وضعیت این باشگاه از سایر باشگاه‌ها مستثنی است و نیاز به بررسی بیشتری دارد.

تاج افزود: بازیکنی براساس مدارک جعلی ادعا کرده از پاس همدان طلب دارد اما متاسفانه مسئولین گذشته پاس اقدامی موثری در زمینه اثبات تخلف این فرد نکردند و فقط از فیفا وقت خواستند.

وی با اشاره به این که فیفا به هر حال آن بازیکن را محق دانسته است عنوان کرد: در حال حاضر مدیریت باشگاه و مسئولین استانی همدان در تلاش هستند مشکل را با کمک مستندات ارائه شده از جمله تایید جعل توسط پلیس بین الملل و دادگاه حل کنند و ما نیز در فدراسیون و کمیته بین الملل فدراسیون نیز به باشگاه پاس کمک خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران تصریح کرد: اگر مسئولان باشگاه بتوانند به کمیته انظباطی فیفا اثبات کنند مدارک این بازیکن جعلی بوده حکم کسر ۶ امتیاز از پاس باطل می‌شود اما در غیر این صورت ۶ امتیاز از پاس کسر خواهد شد.

تاج با اشاره به اینکه فعلا ۶ امتیاز از پاس کسر شده و قرعه کشی مرحله دوم لیگ دسته ۲ فوتبال کشور بدون حضور نماینده باشگاه پاس برگزار خواهد شد تاکید کرد: اما در قرعه کشی اعلام خواهیم کرد اگر حکم از سوی فیفا لغو شود پاس به جمع تیم‌های صعود کننده اضافه خواهد شد.

تاج بیان کرد: فدراسیون فوتبال اجازه تعلیق این کسر ۶ امتیاز را بدون حکم فیفا ندارد.

وی تاکید کرد: من به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال به لغو حکم کسر ۶ امتیاز از پاس و بازگشت این تیم به ادامه بازی‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور امیدوارم./تسنیم

پاسخی بگذارید