تاریخ: ۱۵:۵۰ :: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، روز گذشته خبری روی خروجی سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی قرار گرفت اما نکته جالب این بود که تاریخ انتشار این خبر روز یکشنبه درج شده بود. بر اساس این خبر، اعلام شد که محسن بنگر قرار است از فردا (دوشنبه) تمرینات اختصاصی‌اش را زیر نظر مربی بدنساز تیم تراکتورسازی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، روز گذشته خبری روی خروجی سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی قرار گرفت اما نکته جالب این بود که تاریخ انتشار این خبر روز یکشنبه درج شده بود. بر اساس این خبر، اعلام شد که محسن بنگر قرار است از فردا (دوشنبه) تمرینات اختصاصی‌اش را زیر نظر مربی بدنساز تیم تراکتورسازی آغاز کند.

پس از انتشار این خبر، محسن بنگر به خبرنگار تسنیم اعلام کرد که تا این لحظه (عصر دوشنبه) از طرف باشگاه تراکتورسازی چیزی به او گفته نشده است.

در حال حاضر، مسئولان باشگاه تراکتورسازی نیز ادعا می‌کنند که محسن بنگر از امروز (سه‌شنبه) تمریناتش را با مربی بدنساز این تیم آغاز می‌کند. تراکتورسازان می‌گویند به بنگر ابلاغ کردند که او باید راس ساعتی که به او اعلام شده، خودش را به بیاض پورممی معرفی کند، اما هنوز مشخص نیست که مدافع مغضوب امیر قلعه‌نویی این کار را انجام خواهد داد یا خیر.

تمرین امروز تیم تراکتورسازی از ساعت ۱۵ در کمپ اختصاصی این باشگاه آغاز شد که محسن بنگر در محل تمرین تیمش حاضر نشد./تسنیم

پاسخی بگذارید