تاریخ: ۱۵:۴۹ :: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی پاشازاده  در خصوص پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل راه‌آهن اظهار داشت: بازی جان‌دار و خوبی بود، اما  از لحاظ فنی خیلی سطح بالایی نداشت، خدا را شکر که به خواسته‌مان رسیدیم و توانستیم سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم. وی در پاسخ به این پرسش که آیا […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی پاشازاده  در خصوص پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل راه‌آهن اظهار داشت: بازی جان‌دار و خوبی بود، اما  از لحاظ فنی خیلی سطح بالایی نداشت، خدا را شکر که به خواسته‌مان رسیدیم و توانستیم سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امیدوار است تیمش به رتبه‌های بالای جدول نزدیک شود یا خیر،‌ تصریح کرد: اختلاف تیم‌ها کم است و می‌توانیم به رتبه‌های بالای جدول نزدیک شویم. همه تیم‌ها تحت فشار هستند و هر تیمی بتواند این فشار را مدیریت کند، می‌تواند موفق باشد.

سرمربی تیم آلومینیوم اراک در ادامه با اشاره به شرایط مالی بد تیمش گفت:‌ شرایط مالی باشگاه ما مساعد  نیست. هفته گذشته اتفاقاتی رخ داد که باعث شد ما و بازیکنان تمرکز لازم را نداشته باشیم. ما باید اول بتوانیم مشکلات‌مان را در باشگاه حل کنیم بعد به فکر صعود باشیم.

«مشکلات مالی و مدیریتی در روند نتیجه‌گیری تیم تأثیرگذار است»، وی با بیان این جمله تصریح کرد: بودجه باشگاه تصویب و به تیم تزریق نمی‌شود. بازیکنان ما از ابتدای فصل فقط ۲۰ درصد از قراردادشان را دریافت کرده‌اند و این روی تمرکز آن‌ها تأثیر گذاشته است.

پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص برتری ۳ بر صفر تیم استقلال مقابل التعاون عربستان در لیگ قهرمانان آسیا، عنوان کرد: پیش‌بینی ما در مورد این بازی درست بود، خط دفاع ضعیف التعاون برابر خط آتش خوب استقلال نتوانست دوام بیاورد و خداراشکر تیم ما توانست به خواسته‌اش برسد. امیدوارم استقلال در بازی‌های آینده نیز در ورزشگاه آزادی بتواند نتیجه مدنظر را به دست بیاورد./فارس

پاسخی بگذارید