تاریخ: ۱۵:۴۲ :: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت باشگاه استقلال، رضا افتخاری درباره برتری ۳ بر صفر استقلال مقابل التعاون عربستان اظهار داشت: بازی خیلی خوب بود و از این برد خوشحالیم. به مردم و هواداران تبریک می‌گویم و امیدواریم یک ستاره دیگر به دست بیاوریم. وی در مورد اینکه تصور می‌کرد […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت باشگاه استقلال، رضا افتخاری درباره برتری ۳ بر صفر استقلال مقابل التعاون عربستان اظهار داشت: بازی خیلی خوب بود و از این برد خوشحالیم. به مردم و هواداران تبریک می‌گویم و امیدواریم یک ستاره دیگر به دست بیاوریم.

وی در مورد اینکه تصور می‌کرد استقلال سه گل به تیم عربستانی بزند، افزود: بله، در بازی اول استرس داشتیم و نشد عملکرد همیشگی را داشته باشیم. بدشانس بودیم و نشد جبران کنیم. این تجربه خوبی بود و نقاط ضعف را برطرف خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در رابطه با حضورش در کنار تیم خاطرنشان کرد: قرار نبود بروم، اما گفتم شاید مشکلاتی باشد و بهتر است بروم تا مشکلات حل شود. ما میزبان بودیم و باید شرایط را فراهم می‌کردیم تا جریمه نشویم.

افتخاری درباره محرومیت مهدی رحمتی توسط کمیته انضباطی و ناراحتی کاپیتان استقلال تصریح کرد: قرار است شنبه به فدراسیون برم تا ببینیم می‌شود مشکل را حل کرد یا نه. به رحمتی گفتم صحبتی نکند. طبیعی است که کمی طی شدن مراحل قانونی طول بکشد و امیدواریم این مسئله حل شود. ما پیشنهاد خود را به فدراسیون می‌دهیم و امیدواریم فدراسیون شرایط را درک کند تا دروازه‌بان خوب ما با روحیه بهتر در بازی‌های آسیایی درون دروازه قرار بگیرد.

وی در واکنش به اینکه فیلمی از علی چینی، مربی استقلال منتشر شده که در یک میهمانی نامتعارف شرکت کرده است، گفت: نباید تا چیزی ثابت نشده درباره‌اش صحبت کرد. من هم چیزهایی شنیده‌ام، اما در ایران نبودم که ببینم چه مطالبی نوشته شده است. نباید به این مسائل تا قبل از اثبات دامن زده شود و گاهاً از کاه کوه می‌سازند. بازهم می‌گویم که نباید قبل اثبات جرم صحبتی در این زمینه شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد انتخاب نفر پنجم هیئت مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: مشکل نفر پنجم نیست. مشکل بدهی‌هاست و تلاش می‌کنیم تا این مسئله را حل کرده و بدهی‌ها را سبک کنیم.

افتخاری در خصوص وضعیت شکایت بازیکنان خارجی گفت: دو بازیکن تاکنون پول‌شان پرداخت شده است. نفر بعدی شکایت پروپیچ بود که به CAS رفته و سال بعد نتیجه‌اش معلوم می‌شود، چون ما هم شکایت کرده‌ایم. طلب هلمکه و لیام ردی را پرداخت کرده‌ایم و ساموئل هم قسط اولش  را این هفته می‌دهیم/تسنیم

پاسخی بگذارید