تاریخ: ۱۵:۳۶ :: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دو دیدار باقی‌مانده هفته بیست و ششم لیگ دسته اول فوتبال روز چهارشنبه در انزلی و خرم آباد برگزار می‌شود. ملوان فردا فرصت خوبی برای بازگشت به رده دوم جدول را دارد و تمامی نتایج دیروز به سود ملوان رقم خورد و همه مدعیان متوقف شدند و به پیروزی نرسیدند. […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دو دیدار باقی‌مانده هفته بیست و ششم لیگ دسته اول فوتبال روز چهارشنبه در انزلی و خرم آباد برگزار می‌شود.

ملوان فردا فرصت خوبی برای بازگشت به رده دوم جدول را دارد و تمامی نتایج دیروز به سود ملوان رقم خورد و همه مدعیان متوقف شدند و به پیروزی نرسیدند. فجرسپاسی هم در شرایط نامناسبی است و در خطر سقوط به لیگ دسته دوم قرار دارد. غلامحسین پیروانی دل پردردی از شرایط نابسامان مالی باشگاهش دارد. مایلی کهن اما همواره از جوانان تیمش تعریف می‌کند و تقابل این دو مربی قدیمی که در لیگ برتر هم سابقه مربیگری دارند بسیار دیدنی خواهد بود.

در خرم آباد هم دو تیم رده چهاردهم و پانزدهم جدول با یکدیگر رقابت می‌کنند. خیبر خرم آباد دو امتیاز از تیم نفت مسجدسلیمان بیشتر دارد و در این بازی هم میزبان است و می‌خواهد سه امتیاز این مسابقه را بگیرد. محمود فکری سرمربی نفت در مورد این مسابقه گفته بود تنها نگرانی‌اش داوری مسابقه است و امیدوار است داور به سود هر دو تیم مرتکب اشتباه شود. توان هر دو تیم تقریبا برابر است  و این مسابقه می‌تواند جذاب و دیدنی شود.

هر دو بازی ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه چهارشنبه آغاز می‌شود./فارس

پاسخی بگذارید