تاریخ: ۱۵:۲۷ :: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، پرسپولیس در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸ و ۴۰ دقیقه در ورزشگاه آل‌نهیان امارات به مصاف الوحده امارات رفت. * هواداران الوحده مثل رسم همیشه تیم‌های حوزه خلیج فارس با بلندگو در ورزشگاه حاضر شدند و سر و صدای زیادی به راه […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، پرسپولیس در دومین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸ و ۴۰ دقیقه در ورزشگاه آل‌نهیان امارات به مصاف الوحده امارات رفت.

* هواداران الوحده مثل رسم همیشه تیم‌های حوزه خلیج فارس با بلندگو در ورزشگاه حاضر شدند و سر و صدای زیادی به راه انداختند.

* در صحنه‌ای از بازی مهدی طارمی در موقعیت خوبی قرار داشت که وحید امیری قصد داشت با یک پاس او را صاحب توپ کند که مدافع الوحده توپ را قطع کرد و این مسئله باعث ناراحتی طارمی از نرسیدن پاس دقیق شد.

* در دقیقه ۲۰ داور توپ گیری بازیکن پرسپولیس از الوحده را بدون مشکل تشخیص داد که این مسئله باعث اعتراض خاویر آخیره سرمربی الوحده امارات به داور شد.

* دقیقه ۲۴ بازی هواداران پرسپولیس به رسم تمام مسابقات این تیم در به یاد هادی نوروزی کاپیتان فصل قبل تیمشان که دچار عارضه قلبی شد این بازیکن را مورد تشویق قرار دادند.

* سروش رفیعی بر روی دست راست خود مچ‌بندی با پرچم ایران  بسته بود.

*سرپرست باشگاه پرسپولیس هم در ورزشگاه حضور دارد./فارس

پاسخی بگذارید