تاریخ: ۱۳:۲۲ :: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی اصغر عاشوری  در مورد پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل الجزیره امارات، گفت: تجربه بازی‌های آسیایی را نداشتیم اما قبل از هر مسابقه حریفان را آنالیز می‌کردیم. از چیزی که فکر می‌کردم سطح مسابقات بالاتر است خدا را شکر خودمان را با این شرایط وفق دادیم و دستورات مربیان […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی اصغر عاشوری  در مورد پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل الجزیره امارات، گفت: تجربه بازی‌های آسیایی را نداشتیم اما قبل از هر مسابقه حریفان را آنالیز می‌کردیم. از چیزی که فکر می‌کردم سطح مسابقات بالاتر است خدا را شکر خودمان را با این شرایط وفق دادیم و دستورات مربیان را در زمین اجرا کردیم. خدا را شکر در دو بازی اول عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم به پیروزی برسیم.

وی در مورد اینکه الجزیره از برخی بازیکنان اصلی خود استفاده نکرد و به نظر می‌رسید استقلال خوزستان را دست کم گرفته است، اظهار داشت: این مسئله را قبول ندارم. همه بازیکنان یک تیم قابل احترام هستند. تیم ۱۱ بازیکن نیست بلکه یک تیم را ۲۲ بازیکن تشکیل می‌دهد که همه با یک هدف مشخص تلاش می‌کنند. در نهایت این نظر مربی است که کدام بازیکنان در جریان مسابقه به میدان بروند.

هافبک استقلال خوزستان در مورد مشکلات مالی، عنوان کرد: آنقدر از مشکلات مالی گفتیم خودمان هم خسته شدیم. خیلی مشکل داریم و با توجه به نزدیک بودن نوروز فشار مسائل مالی روی دوش ما بیشتر شده است. خدا کند مسئولان بیدار شوند و شرایط تیم را در نظر بگیرند. اگر نمی‌توانند کاری انجام دهند بروند شاید شخص دیگری بیاید و با توانایی بیشتر بتواند کاری انجام دهد.

عاشوری در مورد اینکه استقلال خوزستان مثل عملکردش در لیگ سال قبل در آسیا ابتدا گل می‌زند و در ادامه از گل زده خود دفاع می‌کند، گفت: با تغییر تاکتیکی که داشتیم خط هافبک و دفاع ما خیلی منسجم شده است. دفاع مربوط به یک خط و شخص نیست. دفاع تیمی ما از جلو خوب شده و وحید شیخ‌ویسی هم درون دروازه عملکرد مطمئن و عالی دارد.

وی در مورد اینکه چقدر از راه صعود را طی کرده‌اند، گفت: از الان زود است که در مورد این مسئله صحبت کنیم. نباید مغرور شویم. اگر در خانه‌ هم بتوانیم به امتیازات کامل برسیم در آن مقطع می‌توانیم از صعود حرف بزنیم.

هافبک استقلال خوزستان در مورد دیدار تیمش در هفته بیست و سوم لیگ برتر مقابل ماشین‌سازی تبریز، گفت: بازی بسیار سختی است. از مسابقات آسیایی باز می‌گردیم. زمان کمی تا انجام این بازی داریم امیدوارم بتوانیم به خوبی ریکاوری کنیم تا در لیگ نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در پایان، گفت:‌ از همه کسانی که برای ما زحمت کشیدند تشکر می‌کنم امیدوارم مشکلات تیم حل شود و بتوانیم در ادامه مسابقات عملکرد بهتری را ارائه دهیم./فارس

پاسخی بگذارید