تاریخ: ۱۳:۱۷ :: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان صبحانه را امروز ساعت ۱۰ صبح در هتل صرف کردند. بازیکنان سپس در ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه تمرین سبکی را در یکی از سالن‌های هتل میلینیوم ابوظبی انجام دادند. سرخپوشان ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه امروز هتل را به قصد ورزشگاه ترک خواهند […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان صبحانه را امروز ساعت ۱۰ صبح در هتل صرف کردند. بازیکنان سپس در ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه تمرین سبکی را در یکی از سالن‌های هتل میلینیوم ابوظبی انجام دادند.

سرخپوشان ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه امروز هتل را به قصد ورزشگاه ترک خواهند کرد که در فاصله ۲۸۰ متری ورزشگاه قرار دارد. بازیکنان قبل از حرکت به سمت ورزشگاه، برنامه صرف عصرانه و نوشیدنی و جلسه فنی برای اعلام ترکیب اصلی را خواهند داشت.

گفتنی است؛ تیم فوتبال پرسپولیس در دومین دیدار از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا امروز سه‌شنبه دهم اسفند ماه ۱۳۹۵ در ورزشگاه آل نهیان در برابر تیم الوحده امارات به میدان خواهند رفت.

* سرخپوشان شب گذشته پس از انجام تمرین با تهیه کیکی، شصت و دومین سالروز تولد برانکو ایوانکوویچ را به وی تبریک گفتند.

سرخپوشان همچنین این قول و قرار را با سرمربی تیمشان گذاشتند که با تمام توان به میدان بروند و پیروزی برابر الوحده را به هواداران و به عنوان هدیه تولد به او تقدیم کنند.

بازیکنان پرسپولیس صبح امروز هم وقتی برای صبحانه در رستوران حضور پیدا کردند، با اطلاع از انتخاب سید جلال حسینی به عنوان مرد سال فوتبال ایران، کسب این عنوان را به او تبریک گفتند./فارس

پاسخی بگذارید