تاریخ: ۷:۵۷ :: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
نام نویسنده: المیرا قاسم تبار

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در مورد پیروزی یک بر صفر استقلال خوزستان مقابل الجزیره امارات، گفت: بازی خیلی خوبی بود در شرایطی سخت پا به بازی دوم گذاشتیم و به مصاف تیمی می‌رفتیم که صدرنشین لیگ امارات بود. گام محکمی برداشتیم. کسب نتیجه در زمین الجزیره با امکانات خوبی که حریف داشت کار بسیار […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در مورد پیروزی یک بر صفر استقلال خوزستان مقابل الجزیره امارات، گفت: بازی خیلی خوبی بود در شرایطی سخت پا به بازی دوم گذاشتیم و به مصاف تیمی می‌رفتیم که صدرنشین لیگ امارات بود. گام محکمی برداشتیم. کسب نتیجه در زمین الجزیره با امکانات خوبی که حریف داشت کار بسیار سختی بود.

وی افزود: روی بازی تمرکز کرده بودیم و گلی که در ابتدای بازی به ثمر رساندیم از لحاظ روحی خیلی به ما کمک کرد. در ادامه سوار بازی شدیم و در نیمه اول بازی را اداره کردیم. در نیمه دوم حریف تغییراتی در ترکیب به وجود آورد اما باز هم عملکرد خوبی ارائه دادیم. حسن بیت‌سعید در این نیمه می‌توانست گلزنی کند و حتی یک پنالتی هم به سودمان اعلام نشد. در کل موقعیت‌های زیادی داشتیم و خوب کار کردیم. بازی در زمین حریف با تمام مشکلاتی که داشتیم بسیار سخت بود اما در نهایت سر بلند زمین را ترک کردیم.

مهاجم استقلال خوزستان در ادامه خاطرنشان کرد: حضور در صدر جدول با این همه مشکل مالی خیلی سخت بود. وقتی شنیدیم الفتح و لخویا مساوی کردند خوشحالی ما در رختکن بسیار بیشتر شد. بعد از دو هفته سخت و دوری از خانواده تمامی این مشکلات با کسب دو پیروزی برایمان شیرین شد. فقط به عشق مردم خوزستان و ایران توانستیم برنده شویم مدیون دعای مردم هستیم. بازیکنان ما نشان دادند که می‌توانند شگفتی‌ساز مسابقات آسیایی شوند. متاسفانه با وجود تمامی این اتفاقات خوب هیچ مسئولی نیست که به داد استقلال خوزستان برسد. انگار استقلال خوزستانی وجود ندارد. هیچکسی به دادمان نمی‌رسد و دلیل این همه بی توجهی را نمی‌دانم.

وی در مورد اینکه الجزیره از ۶ بازیکن اصلی خود استفاده نکرد و آیا آنها حریف خود را دست کم گرفتند، گفت: اینطور نیست. الجزیره بازی اول خود را باخته و آیا در این شرایط در بازی دومی که در خانه بازی می‌کند به بازیکنانش استراحت می‌دهد؟ دلیل این کار را نمی‌دانم شاید در لیگ بازی مهمی داشتند اما شما دیدید در نیمه دوم با ورود بازیکنان نامی‌تر الجزیره هم اتفاق خاصی رخ نداد. هم مسلط بر توپ و میدان بودیم. ضمن ایجاد موقعیت فراوان از گلزنی حریف هم جلوگیری کردیم. بازیکنان تیم ما کم تجربه هستند اما با تلاش زیاد و انرژی فراوانی که خرج می‌کنند نشان دادند توانایی شگفتی سازی را دارند.

مومنی در مورد مشکلات مالی فراوان تیمش، خاطرنشان کرد:‌ هر ماه،‌ هر هفته و هر روز به ما وعده و وعید دروغین دادند. هیچ پولی به ما پرداخت نشده است. نمی‌دانم در شب عید به چه شکلی باید نزد خانواده برویم و فقط شرمنده خانواده هستیم. به ایران بیاییم خیلی وضعیت‌مان بد خواهد شد. مسئولان به داد استقلال خوزستان برسند و مشکلات را حل کنند چرا که در غیر اینصورت تیم با چالش‌های زیادی روبرو خواهد شد.

مهاجم استقلال خوزستان در مورد دیدار بعدی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا مقابل لخویا و اینکه آیا این تیم رقیب اصلی‌انها برای صعود به مرحله بعد است، گفت: لخویا تیم بسیار خوبی است. در صدر جدول گروه دوم هستیم و می‌توانیم با ارائه یک بازی خوب و هوشمندانه نتیجه قابل قبولی بگیریم. در اهواز بازی می‌کنیم و می‌توانیم امتیاز بگیریم کار سخت است اما نشدنی نیست. امیدوارم با کسب امتیاز مقابل لخویا از گروهمان راحت صعود کنیم./فارس

پاسخی بگذارید