تاریخ: ۷:۵۴ :: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
نام نویسنده: المیرا قاسم تبار

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در فصل جدید این رقابت‌ها شب گذشته در ۲ گروه پیگیری شد و در گروه A این رقابت‌ها تیم‌های میزبان یعنی استقلال و لوکوموتیو تاشکند مقابل حریفانشان به برتری رسیدند تا هر ۴ تیم حاضر در این گروه در پایان هفته دوم ۳ امتیازی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در فصل جدید این رقابت‌ها شب گذشته در ۲ گروه پیگیری شد و در گروه A این رقابت‌ها تیم‌های میزبان یعنی استقلال و لوکوموتیو تاشکند مقابل حریفانشان به برتری رسیدند تا هر ۴ تیم حاضر در این گروه در پایان هفته دوم ۳ امتیازی شوند هرچند که استقلالی‌ها به خاطر مناقشه ایران و عربستان در عمان از التعاون میزبانی کردند.

استقلال در هفته سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باید ۲۳ اسفندماه امسال در تهران از لوکوموتیو میزبانی کند و این در حالی است که نگاهی به فیلم دیدار شب گذشته حریف هفته سوم استقلال مقابل الاهلی امارات به خوبی گویای آن است که شاگردان منصوریان در هفته سوم رقابت‌ها نیز کار دشواری برای کسب یک پیروزی خانگی ندارند.

لوکوموتیو در هفته اول رقابت‌ها در خانه التعاون هیچ حرفی برای گفتن نداشت و در نهایت با یک گل از حریفش شکست خورد. در هفته دوم نیز و طبق مشاهده فیلم دیدار لوکوموتیو و الاهلی امارات، شاگردان میکلایف در خانه فقط دو حمله جدی را ترتیب دادند که این حملات به گل تبدیل شده و در ادامه این الاهلی بود که توپ و میدان را در اختیار داشته و چندین حمله را هم ترتیب داد که با بدشانسی این توپ‌ها تبدیل به گل نشد.

الاهلی در این دیدار حتی احمد خلیل، مرد اول خود را به خاطر مصدومیت در اختیار نداشت و آساموا ژیان نیز در دقیقه ۲۵ به خاطر مصدومیت زمین را ترک کرد.

در این دیدار دیوب یک بار در دقیقه ۳۲ برای الاهلی گلزنی کرد که به نظر می‌رسید داور به اشتباه این گل را نپذیرفته و در دقایق پایانی نیز سعید جاسم صالح یک موقعیت عجیب را با زدن توپ به تیرک دروازه از دست داد.

در این دیدار لوکوموتیو در ثانیه ۱۶ و روی غافلگیری مدافعان تیم اماراتی توسط کوتی‌بایف با نفوذ از چپ و ضربه سر به گل رسید.

در ادامه نیمه اول الاهلی چندین موقعیت خوب گلزنی را از دست داد. البته از قدرت تهاجمی این تیم با بیرون رفتن ژیان کاسته شد ولی لوکوموتیو به همان یک گل در نیمه اول قناعت کرده و این نتیجه را حفظ کرد. در این نیمه تیم تاشکندی چند حمله نصفه و نیمه را ترتیب داد که این حملات با شوت‌های ضعیف بازیکنان این تیم همراه شد.

نکته قابل توجه اینکه دیوب، بازیکنی که هر دو گل تیمش در دیدار با استقلال را به ثمر رساند در این دیدار یکی از کم‌کارترین بازیکنان میدان بود.

در نیمه دوم و در همان دقایق آغازین روی اشتباه مرگبار سالمین خمیس و نفوذ بیکمائف، یک بار دیگر لوکوموتیو به گل رسید. هرچند که این نیمه تا دقیقه ۸۰ بدون حادثه خاصی سپری شد.

در دقایق پایانی این الاهلی بود که یک بار دیگر فشار حملاتش را بیشتر کرد و چندین فرصت دیگر را روی بازیسازی ریبریو به وجود آورد که این فرصت‌ها نیز از دست رفت تا در نهایت هر ۳ امتیاز این دیدار به تیم ازبکستانی برسد.

قیمت گران‌ترین بازیکنان لوکوموتیو به شرح زیر است:

نستروف (دروازه‌بان) ۸۵۰ هزار یورو

سردار میرزایف (هافبک) ۷۰۰ هزار یورو

کاخا ماخارادزه (هافبک گرجستانی) ۶۰۰ هزار یورو

بیکمائف (هافبک) ۶۰۰ هزار یورو

ماشاریپوف (هافبک چپ) ۴۵۰ هزار یورو

در فیلم زیر لحظه‌های حساس دیدار شب گذشته لوکوموتیو و الاهلی را در زیر می‌بینید:/فارس

Play
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Remaining Time -0:00
Stream TypeLIVE
Loaded: 0%
Progress: 0%
۰۰:۰۰
Fullscreen
۰۰:۰۰
Mute
Playback Rate
۱
Subtitles

  • subtitles off
Captions

  • captions off
Chapters

  • Chapters
No compatible source was found for this video.

پاسخی بگذارید