تاریخ: ۷:۵۰ :: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
نام نویسنده: المیرا قاسم تبار

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر آسیا از ۱۵ اسفند به میزبانی چانگ کینگ چین آغاز می شود و تیم ملی ایران نیز برای حضور در این مسابقات امروز (سه شنبه) از فرودگاه امام خمینی (ره) راهی قطر شد تا پس از توقفی چند ساعته […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،به نقل از سایت فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر آسیا از ۱۵ اسفند به میزبانی چانگ کینگ چین آغاز می شود و تیم ملی ایران نیز برای حضور در این مسابقات امروز (سه شنبه) از فرودگاه امام خمینی (ره) راهی قطر شد تا پس از توقفی چند ساعته در فرودگاه دوحه، به سمت چین پرواز کند.

ملی پوشان کشورمان در این مسابقات با تیم های چین و هنگ کنگ همگروه هستند که در نخستین مسابقه ۱۵ اسفند مقابل چین قرار می گیرند.

زهرا زهدی، زهرا فیض‌الله پور، بیتا اعلائی، مهرنوش سالاری، زهرا صالحی، زهرا کریمی، الهه حلاج، منا آشفته، بهار بهرامی‌نیا، مریم حبیبی، بهاره سلیمی‌زاده و آیتک سلامت ۱۲ بازیکن اعزامی هستند.

مایدا چیچیچ به عنوان سرمربی، فاطمه عبدالهی، مهسا آراسته و نازنین فتح‌الله پور به عنوان مربی، ساجده سروش (فیزیوتراپ)، مریم فراتی (آنالیزور)، سحر محمدیاری (ماساژور)، نازلی علیایی (سرپرست) تیم ملی را همراهی می‌کنند./فارس

پاسخی بگذارید