تاریخ: ۱۷:۵۶ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، علیرضا منصوریان پس از پیروزی ۳ بر صفر شامگاه دوشنبه تیمش برابر التعاون عربستان در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا گفت:  تیم حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم و خوشحالم که توانستیم به اولین پیروزی خود در لیگ قهرمانان آسیا دست پیدا کنیم. منصوریان ادامه داد: فکر می‌کنم […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، علیرضا منصوریان پس از پیروزی ۳ بر صفر شامگاه دوشنبه تیمش برابر التعاون عربستان در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا گفت:  تیم حریف را به خوبی آنالیز کرده بودیم و خوشحالم که توانستیم به اولین پیروزی خود در لیگ قهرمانان آسیا دست پیدا کنیم.

منصوریان ادامه داد: فکر می‌کنم جدول گروه ما جدول سختی شد چون همه تیم‌ها ۳ امتیاز دارند و همین امر باعث می شود که ادامه رقابت ها فوتبال های زیبایی را از سوی تیم ها شاهد باشیم.

وی در ادامه با ابراز خرسندی از این پیروزی پرگل گفت: این پیروزی را به هواداران استقلال و تماشاگرانی که به ورزشگاه آمده بودند تقدیم می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال از پیروزی همنام خوزستانی نیز ابراز خوشحالی کرد و گفت: استقلال خوزستان در دو دیدار خود فوق العاده کار کرده است و شرایط خوبی دارد. در گروه ما تیم ها شرایط مساوی دارند و کار پیچیده شده است.

وی افزود: بجز نمایندگان ایران که عملکرد خوبی داشته اند فکر می کنم در غرب آسیا تیم هایی مثل لخویا قطر، الهلال عربستان و العین امارات جزو تیم های خوب و مدعی هستند.

علیرضا منصوریان در ادامه به شرایط تیم تعاون عربستان اشاره کرد و گفت: تیم حریف از خط حمله بسیار خوبی برخوردار بود. به همین خاطر تمرکز ما روی این بود که ابتدا گل نخوریم. برای رسیدن به این پیروزی سخت زحمت کشیدیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پایان گفت: درست است که با سه گل برابر تعاون به برتری رسیدیم اما برای این برد سختی زیادی کشیدیم و به آسانی به برد نرسیدیم. /مهر

پاسخی بگذارید