تاریخ: ۱۷:۲۶ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مصطفی نظری، در خصوص شکست ۳ بر ۲ تیم تأسیسات مقابل گیتی پسند اصفهان اظهار داشت: گیتی پسند تیم پرمهره‌ای است و ما هم قهرمان دو دوره ایران هستیم. بازی سنگین و زیبایی را بین دو تیم شاهد بودیم و نتیجه بازی برای هر دو تیم حساسیت زیادی داشت. به […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مصطفی نظری، در خصوص شکست ۳ بر ۲ تیم تأسیسات مقابل گیتی پسند اصفهان اظهار داشت: گیتی پسند تیم پرمهره‌ای است و ما هم قهرمان دو دوره ایران هستیم. بازی سنگین و زیبایی را بین دو تیم شاهد بودیم و نتیجه بازی برای هر دو تیم حساسیت زیادی داشت. به نظرم تمام کسانی که به سالن آمده بودند از تماشای این بازی لذت بردند.

وی در خصوص درگیری‌اش با تماشاگران گیتی پسند و فحاشی هواداران حریف نسبت به او، تصریح کرد: نمی‌دانم چرا هر بازی حساسی که در اصفهان برگزار می‌شود حاشیه‌های زیادی دارد. من چند سال برای تیم‌های اصفهانی زحمت کشیده‌ام و سه قهرمانی ایران را برای این شهر به دست آورده‌ام. انتظار نداشتم از من تجلیل کنند، اما این انتظار را داشتم که به دلیل زحماتی که برای این شهر کشیده‌ام به من بی‌حرمتی نکنند.

دروازه‌بان تیم تأسیسات در ادامه گفت: آنها همان تماشاگرانی بودند که در زمان حضور من در اصفهان از من حمایت می‌کردند و تشویقم می‌کردند. اعتقاد دارم از جای دیگری به آنها خط داده می‌شود. در این چند سال که من از اصفهان خارج شده‌ام هر موقع برای بازی به این شهر سفر می‌کنم شدید‌ترین بی‌حرمتی‌ها به من می‌شود. من کاپیتان گیتی پسند بودم و سه قهرمانی در لیگ و یک قهرمانی در آسیا برای این شهر آورده‌ام، شاید اینها کارهای بدی است که برای این شهر انجام دادم.

نظری با اشاره به اینکه هواداران گیتی پسند کارگران این مجموعه هستند و خاطرات خوبی با آنها دارد خاطر نشان کرد: چند صد نفر هستند که هر موقع من به این شهر سفر می‌کنم به سالن می‌آیند و فحاشی می‌کنند. این افراد منتسب به باشگاه نیستند، اما مورد حمایت قرار می‌گیرند. آخر بازی هم تهدید می‌کنند که می‌زنیم و فلان کار را می‌کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «چرا تیم تأسیسات در این فصل نتوانست انتظارات را برآورده کند؟»، گفت: تیم ما این فصل در سه تورنمنت سنگین جام باشگاه‌های جهان، لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر حضور داشت. بعد از مسابقات آسیایی ضربه روحی وحشتناکی به تیم ما وارد شد و هنوز هم نتوانسته‌ایم از این شوک خارج شویم. خودم هم اعتقاد دارم تیم ما با این بازیکنان و شاکله اصلاً نتوانست نتیجه خوبی بگیرد. به بازیکنان هم گفتم که در این فصل مانند یک قهرمان بازی نکردیم و شرمنده مدیریت باشگاه شدیم. امیدوارم در آینده بتوانیم عدم نتیجه‌گیری در این فصل را جبران کنیم./تسنیم

پاسخی بگذارید