تاریخ: ۱۷:۲۴ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از پندار خمارلو در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره نتایج جلسه هماهنگی پیش از بازی که ساعت ۱۲ امروز به وقت ابوظبی در ورزشگاه آل نهیان برگزار شد، اظهار داشت: در این جلسه درباره مسایل مختلف بازی صحبت شد. آقای مک، نماینده کنفدراسیون در برگزاری […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از پندار خمارلو در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره نتایج جلسه هماهنگی پیش از بازی که ساعت ۱۲ امروز به وقت ابوظبی در ورزشگاه آل نهیان برگزار شد، اظهار داشت: در این جلسه درباره مسایل مختلف بازی صحبت شد. آقای مک، نماینده کنفدراسیون در برگزاری مسابقه و محمد باجر از سوریه ناظر داوری هستند که در جلسه حضور داشتند.

وی ادامه داد: در این جلسه طبق روال معمول مسایل انضباطی، امنیتی، قوانین مسابقات، تشریفات بازی از زمان حضور تیم‌ها تا زمان خروج آنها، ایستادن برای عکس برداری، ترتیب ورود تیم‌ها، چینش تماشاگران، تیم‌ها، روی سکوها، بررسی لباس‌ها و سایر موارد انجام شد.

خمارلو خاطر نشان کرد: طبق این هماهنگی تیم‌ها ۹۰ دقیقه پیش از شروع بازی باید در ورزشگاه حاضر باشند. ۵۰ دقیقه قبل از مسابقه زمان ورود تیم به زمین مسابقه برای گرم کردن خواهد بود و ۲۰ دقیقه قبل از شروع مسابقه باید زمین را ترک کرده باشند.

وی درباره وضعیت حضور تماشاگران پرسپولیس برای این بازی تصریح کرد: ظرفیت ورزشگاه ۱۱۴۵۰نفر اعلام شده است. پیش بینی مقام های الوحده این بود که ۶هزار هوادار الوحده و ۲هزار نفر هوادار پرسپولیس در این بازی حضور پیدا کنند و همچنین اعلام کردند محدودیتی برای حضور تماشاگران پرسپولیس قائل نشده‌اند./تسنیم

پاسخی بگذارید