تاریخ: ۱۷:۲۱ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فرشاد پیوس در مورد درگیری رامین رضاییان و علیپور در اردوی پرسپولیس گفت: ما نمی‌دانیم جزئیات این درگیری چه بوده و شاید شوخی بیش از حد یا مسائلی شبیه به این، در نهایت چنین اتفاقی را به وجود آورده است. پرسپولیس در آسیا باشگاه بزرگی است و در این تیم […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فرشاد پیوس در مورد درگیری رامین رضاییان و علیپور در اردوی پرسپولیس گفت: ما نمی‌دانیم جزئیات این درگیری چه بوده و شاید شوخی بیش از حد یا مسائلی شبیه به این، در نهایت چنین اتفاقی را به وجود آورده است. پرسپولیس در آسیا باشگاه بزرگی است و در این تیم بی‌نظمی جایی ندارد. من معتقدم برانکو بهترین تصمیم را در مورد این دو نفر گرفت. چنین اتفاقاتی ممکن است به تیم از لحاظ روحی ضربه بزند.

وی در ادامه در خصوص شرایط فعلی پرسپولیس بعد از تساوی مقابل الهلال اظهار داشت: پرسپولیس قبل از بازی با الهلال خسته بود و کم استراحت کرد. با این حال تساوی مقابل این تیم بد نبود، هر چند که می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم. تعویض‌های برانکو باعث شد تا پرسپولیس وسط زمین را از دست بدهد، ولی حالا آن بازی تمام شده است و باید به فکر بازی با الوحده باشیم.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تأکید کرد: الوحده بازی قبلی را باخته و در زمین خودش دنبال برد است. من معتقدم پرسپولیس در نیمه اول باید بازی را اداره کند و حریف خود را به خوبی بشناسد. این تیم می‌تواند روی سرعت امیری و طارمی و پاس‌های عمقی سروش و مسلمان به تیم حریف ضربه بزند. من معتقدم پرسپولیس نباید برای تساوی بازی کند و اگر این اتفاق رخ دهد، ضرر خواهد کرد. پرسپولیس باید هوشمندانه بازی کند و به هدفش برسد.

پیوس در پاسخ به این پرسش که تیم فعلی پرسپولیس می‌تواند در آسیا مقام بیاورد، گفت: مقام آوردن در آسیا سخت است. آرزوی من این است که پرسپولیس قهرمان شود، ولی در حال حاضر این تیم نیمکت خوبی ندارد. یک تیم برای قهرمانی در آسیا باید نیمکت خوب و بازیکنان خارجی باکیفیت داشته باشد. امیدوارم پرسپولیس از مرحله گروهی صعود کند و برای مرحله بعدی قوی‌تر شود./تسنیم

پاسخی بگذارید