تاریخ: ۱۷:۱۲ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین ماهینی در نشست خبری پیش از دیدار الوحده – پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: بازی دوم ما در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الوحده امارات بازی بسیار سختی است. وی افزود: ما می‌توانستیم مقابل الهلال به پیروزی برسیم، اما در دقایق پایانی بازی گل خوردیم. در آن بازی روی یک […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین ماهینی در نشست خبری پیش از دیدار الوحده – پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: بازی دوم ما در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الوحده امارات بازی بسیار سختی است.

وی افزود: ما می‌توانستیم مقابل الهلال به پیروزی برسیم، اما در دقایق پایانی بازی گل خوردیم. در آن بازی روی یک غافلگیری دروازه‌مان باز شد. ما در گروه سختی قرار داریم و همه تیم‌ها قدرتمند هستند، اما ما اهداف بلندی داریم و می‌خواهیم در این جام موفق باشیم.

مدافع – هافبک تیم فوتبال پرسپولیس همچنین خاطر نشان کرد: شرایط‌مان خوب است و تمرینات خوبی انجام داده‌ایم. ما همه تلاش خود را به کار می‌گیریم تا این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

ماهینی با اشاره به برگزاری دیدار مقابل الوحده در ابوظبی، خاطرنشان کرد: هدف ما این است که با ارائه یک بازی زیبا و منطقی سه امتیاز دیدار مقابل الوحده را از آن خود کنیم./تسنیم

پاسخی بگذارید