تاریخ: ۱۷:۰۷ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مرتضی فنونی‌زاده درباره دیدار پرسپولیس مقابل الوحده امارات در دومین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس در بازی نخست مقابل الهلال عربستان بد کار نکرد. با وجود اینکه این بازی با میزبانی پرسپولیس در عمان برگزار شد، اما ظاهراً این تیم عربستانی در کشورش بازی می‌کرد، چون […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مرتضی فنونی‌زاده درباره دیدار پرسپولیس مقابل الوحده امارات در دومین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس در بازی نخست مقابل الهلال عربستان بد کار نکرد. با وجود اینکه این بازی با میزبانی پرسپولیس در عمان برگزار شد، اما ظاهراً این تیم عربستانی در کشورش بازی می‌کرد، چون از حمایت مردم عمان برخوردار بود. اگر این بازی در تهران برگزار می‌شد، پرسپولیس می‌توانست با استفاده از یار دوازدهم نماینده عربستان را شکست دهد.

«پرسپولیس روی غفلت از الهلال گل خورد»، وی با بیان این جمله افزود: همین که پرسپولیس از تیم الهلال عربستان یک امتیاز گرفت، نمی‌تواند بد باشد. در این بازی، پرسپولیس نمایش متوسطی داشت و بازیکنانی چون مهدی طارمی و وحید امیری در زمین نبودند و این یک امتیاز در مجموع بد نبود. در بازی با الوحده، مطمئنم ایرانی‌های زیادی در امارات به حمایت از پرسپولیس می‌پردازند. درست است که ما میهمان هستیم، اما در امارات ایرانی‌های زیادی حضور دارند و از پرسپولیس حمایت خواهند کرد. پرسپولیس چراغ اول را کم نور روشن کرد، اما امیدوارم در بازی فوق‌العاده سخت برابر الوحده بتوانیم با امتیاز از زمین خارج شویم.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به اخراج رامین رضاییان و علی علیپور از اردوی این تیم به علت درگیری در تمرین روز یکشنبه سرخپوشان گفت: متأسفانه تیم بزرگ‌تر ندارد. من از محمود خوردبین و سیدجلال حسینی انتظار داشتم این مسئله را ختم به خیر کنند. رضاییان و علیپور بازیکنان ارزنده‌ای هستند و بهتر بود برانکو کدخدامنشانه این موضوع را در آستانه بازی با الوحده حل و فصل می‌کرد. البته باید بگویم برانکو نشان داده که مخالف بازیکن‌سالاری است و این مسائل را تحمل نمی‌کند.

فنونی‌زاده خاطرنشان کرد: اخراج رضاییان و علیپور دو جنبه داشت، اینکه رضاییان بدش نمی‌آمد از پرسپولیس اخراج شود تا کارلوس کی‌روش او را به تیم ملی دعوت کند! از طرفی، برانکو هم تمایل دارد از بازیکنی که هواداران او را دوست ندارند، استفاده کند. نمی‌خواهم نام آن بازیکن را بگویم. همه می‌دانند منظورم چه کسی است. امثال علی‌اکبر طاهری اصلاً پرسپولیسی نیستند و مستأجر ما بوده و می‌آیند و می‌روند، اما خوردبین که پرسپولیسی است باید این مسئله را جمع می‌کرد.

وی در خصوص اینکه کریم باقری در بطن درگیری و ناسزاگویی این دو بازیکن بوده و از آنها خواسته است که تمرین را ترک کنند، گفت: من نمی‌دانستم این دو بازیکن به یکدیگر ناسزا گفته‌اند. کریم باقری کار خوبی کرد و از طرف من به او و برانکو بگویید کار قشنگی کرده‌اند که آنها را کنار گذاشته‌اند. تصورم این بوده که دعوا بر سر تکل یا ضربه‌ای بوده، اما ظاهراً درگیری و ناسزا گفتن باعث مداخله کریم باقری شده است./تسنیم

پاسخی بگذارید