تاریخ: ۱۶:۵۶ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر الوحده امارات اظهار داشت: از اینکه در اینجا هستم خوشحالم، از این جهت که من در این باشگاه حضور داشته‌ام و خاطرات خوبی از ابوظبی دارم. وی افزود: شناخت خوبی از  الوحده دارم. این تیم بازیکنان خوب و قدرتمندی دارد. […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر الوحده امارات اظهار داشت: از اینکه در اینجا هستم خوشحالم، از این جهت که من در این باشگاه حضور داشته‌ام و خاطرات خوبی از ابوظبی دارم.

وی افزود: شناخت خوبی از  الوحده دارم. این تیم بازیکنان خوب و قدرتمندی دارد. انتظار یک بازی سختی داریم، چرا که الوحده تیمی قوی است و بازیکنان بین‌المللی زیادی را در اختیار دارد. قبلاً هم گفته بودم گروهی که در آن قرار داریم گروه مرگ است.

برانکو خاطرنشان کرد: همچنین ما دو بازیکن‌مان (علی علیپور و رامین رضاییان) را به خانه فرستادیم، زیرا مشکلاتی را به وجود آورده بودند.

وی یادآور شد: در تیم الوحده اسماعیل مطر و الحمادی پیش از این شاگرد من بودند و سابقه کار کردن با آنها را دارم.

در ادامه برانکو ایوانکوویچ در واکنش به این سؤال که «دلیل کنار گذاشتن رامین رضاییان و علی علیپور چه بود؟»، گفت: دلیل بازگشت آنها تنها مسائل انضباطی بوده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین درباره تأثیر غیبت بازیکنان نامبرده در ترکیب تیمش تصریح کرد: به هر دلیل ممکن است این اتفاق بیفتد. این اتفاق افتاده و من تصمیم گرفتم تا این دو نفر در کنار ما حضور نداشته باشند./تسنیم

پاسخی بگذارید