تاریخ: ۱۱:۳۱ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۱
نام نویسنده: sobhan

سرپرست هیئت گلف مازندران با اشاره به حضور محمد قدمی بازیکن مازندرانی در اردوی تیم ملی، گفت برای توسعه گلف در سراسر استان نیاز به زمین‌های متعددی است. به گزارش مازند اسپرت ، جلسه هم‌اندیشی توسعه و گسترش ورزش نوپای گلف در مازندران صبح امروز با حضور معاونان اداره‌کل ورزش و جوانان استان و اعضا هیئت رئیسه […]

gooolfسرپرست هیئت گلف مازندران با اشاره به حضور محمد قدمی بازیکن مازندرانی در اردوی تیم ملی، گفت برای توسعه گلف در سراسر استان نیاز به زمین‌های متعددی است.

به گزارش مازند اسپرت ، جلسه هم‌اندیشی توسعه و گسترش ورزش نوپای گلف در مازندران صبح امروز با حضور معاونان اداره‌کل ورزش و جوانان استان و اعضا هیئت رئیسه در ساری برگزار شد.

معاون توسعه منابع انسانی و سرمایه اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران از کسب ۳۳۴ مدال جهانی، آسیایی و بین‌المللی توسط ورزشکاران مازندرانی در کنار تیم‌های ملی در سال گذشته خبر داد و گفت: ورزشکاران مازندرانی با درخشش و افتخارآفرینی خود ۵۰ درصد مدال کشور را به تنهایی کسب می‌کنند.

اسماعیل محمدی با بیان اینکه گلف ورزشی است که سن و سال نمی‌شناسد، افزود: تلاش داریم تا با همکاری دیگر مسئولان این ورزش در سطح استان توسعه یابد.

معاون امور فرهنگی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران نیز از استعداد و ظرفیت خوب در ورزش استان خبر داد و بیان کرد: ۴۷ هیئت ورزشی در سطح استان فعالیت دارند که هر یک از این هیئت‌ها با عملکرد خوب‌شان می‌توانند بازوان توانمند برای دستگاه ورزش مازندران باشند.

حجت‌الله حیدری با اشاره به فعالیت و ورود گروه مردم‌نهاد (سمن‌ها) در ورزش به‌ویژه بین رده‌های سنی ۱۵ تا ۲۹ سال، گفت: گلف ورزش نوپایی در استان محسوب می‌شود که با برنامه‌ریزی خوبی که در این مدت کم صورت گرفته به نتایج خوبی رسیده است.

حسین بریمانی رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران نیز با بیان اینکه مازندران مهد ورزش کشور محسوب می‌شود، اظهار داشت: المپیک ۲۰۱۶ ریو را پیش رو داریم و به همین منظور برای موفقیت و درخشش ورزشکاران مازندرانی در تیم‌های ملی تا آغاز این مسابقات جلسات مختلف تخصصی با حضور اعضای ستاد برگزار می‌شود.

سرپرست هیئت گلف مازندران نیز در این جلسه با اشاره به حضور محمد قدمی بازیکن مازندرانی در اردوی تیم ملی، افزود: برای توسعه گلف در سراسر استان نیاز به زمین‌های متعددی است تا پای جوانان علاقه‌مند به این ورزش نوپای باز شود.

وحید شمسی از تعامل با آموزش و پرورش برای توسعه گلف در رده‌های سنی پایه خبر داد و بیان داشت: زمین‌های بسیار خوبی در شهرهای مختلف استان وجود دارد که با احداث گلف می‌تواند کاری ماندگار برای این رشته ورزشی باشد.

رسول حسن‌پور دبیر هیئت گلف مازندران نیز با اشاره به افتتاح چند زمین مینی‌گلف در سطح استان، تصریح کرد: تلاش داریم تا با همت مسئولان و سرمایه‌گذاران برای توسعه و شکوفایی ورزش گلف در شهرهای ساری، قائم‌شهر، نوشهر و بابل زمین مینی‌گلف به بهره‌برداری برسد.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر زمین مینی‌گلف در بابل تنها زمینی است که مسابقات رسمی برگزار می‌شود که برای گسترش این ورزش نیاز به افتتاح چند زمین استاندارد دیگر در سطح استان است.

به گزارش فارس، در پایان این جلسه از سوی سرپرست هیئت گلف مازندران، فرشته محمدی به عنوان نایب رئیس هیئت گلف استان، نادری و ابراهیمی عضو هیئت رئیسه، جعفر جعفری مسئول امور فرهنگی، مهرداد یعقوبی مسئول خزانه، سعید ابراهیمی مسئول کمیته انضباطی، رسول جعفری مسئول آموزش، ثباتی مسئول کمیته مسابقات و مهدی کهن‌روز به عنوان مسئول روابط عمومی و امور رسانه منصوب شدند.

 

پاسخی بگذارید