تاریخ: ۱۶:۲۲ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۸
نام نویسنده: علی احمدی
کسب نخستین مدال کاراته برای ساروی ها

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کاراته کاران آکادمی میر عماد ساری که در چند ماه گذشته هم در کار قهرمانی و مدال آوری و هم در کار خیر زبان زد شدند،پس از مدال آوری از مسابقات مختلف اینبار به مسابقات لیگ برتر کشور رفتند و با درخشش در این مسابقات و ایستادن در سکوی سوم […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کاراته کاران آکادمی میر عماد ساری که در چند ماه گذشته هم در کار قهرمانی و مدال آوری و هم در کار خیر زبان زد شدند،پس از مدال آوری از مسابقات مختلف اینبار به مسابقات لیگ برتر کشور رفتند و با درخشش در این مسابقات و ایستادن در سکوی سوم کشور نخستین مدال لیگ برتری در بخش کاتا را برای شهر ساری به ارمغان آوردند.
اعضای تیم ساری را امیررضا یوسفی، رضا قاسمیان، فردین یوسفی، دانیال فتحی و آرش سهراب پور تشکیل می دادند که با هدایت مصطفی و مسعود شجاعی و با نام زندگی مثبت ساری موفق به کسب این عنوان شدند.
لیگ برتر کاراته کشور در بخش نونهالان در سالن کبکانیان تهران برگزار شد و در این رقابت ها ۶ تیم حضور داشتن که هر تیم ۵ بازی رفت و ۵ بازی برگشت انجام دادند و در مجموع ۱۰ بازی رفت و برگشت تیم های برتر  شدند.
آکادمی میرعماد از آکادمی های فعال در ساری است که از چند ماه گذشته شروع به ثبت نام ورزشکاران بی سرپرست به صورت رایگان را انجام داده است.

 

نویسنده مطلب : بنیامین مرشدی

پاسخی بگذارید