تاریخ: ۱۲:۱۶ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اعضای تیم بعد از بازی با الوحده در ابوظبی می‌مانند و صبح روز چهارشنبه پس از صبحانه، ابوظبی را به قصد دبی ترک خواهند کرد. پرواز به تهران در ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه به وقت محلی و ۱۲ به وقت تهران خواهد بود […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اعضای تیم بعد از بازی با الوحده در ابوظبی می‌مانند و صبح روز چهارشنبه پس از صبحانه، ابوظبی را به قصد دبی ترک خواهند کرد.

پرواز به تهران در ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه به وقت محلی و ۱۲ به وقت تهران خواهد بود و طبق برنامه پرواز، انتظار می رود پرسپولیسی‌ها ساعت ۱۴:۳۵ دقیقه روز چهارشنبه در تهران باشند.

* همچنین مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، افزود: اردوی تیم در دبی تا صبح دوشنبه ادامه پیدا خواهد کرد. ساعت ۹ صبح روز دوشنبه من به اتفاق آقایان؛ خوردبین، ترکاشوند و حسینی زودتر از تیم برای بررسی شرایط ورود تیم و همچنین شرکت در نشست هماهنگی پیش از بازی، راهی ابوظبی می‌شویم. تیم هم بعد از صبحانه ساعت ۱۰ صبح دبی را زمینی به قصد ابوظبی ترک خواهد کرد. فاصله دبی تا ابوظبی هم حدود ۱۴۰ کیلومتر است و یک ساعت و نیم طول می‌کشد.

همچنین با هماهنگی‌های انجام شده، بچه‌ها روز دوشنبه طبق قوانین برگزاری مسابقات، یک جلسه تمرینی در زمین محل برگزاری مسابقه، ورزشگاه آل نهیان خواهند داشت و این تمرین در ساعت ۱۹:۱۰ دقیقه به وقت امارات یعنی در همان ساعت برگزاری مسابقه انجام خواهد شد.

گفتنی است؛ آخرین تمرین ما در دبی هم بعدازظهر امروز یکشنبه انجام می‌شود./فارس

پاسخی بگذارید