تاریخ: ۱۰:۲۴ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، افرادی که زیر ۱۶ سال سن دارند، بایستی با یک نفر همراه که بیش از ۱۸ سال سن دارد به ورزشگاه بیایند. این افراد بایستی حتما بلیت تهیه کنند. فروش بلیت برای کودکان زیر ۱۶ سال با ارائه مدرک شناسایی انجام […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، افرادی که زیر ۱۶ سال سن دارند، بایستی با یک نفر همراه که بیش از ۱۸ سال سن دارد به ورزشگاه بیایند. این افراد بایستی حتما بلیت تهیه کنند. فروش بلیت برای کودکان زیر ۱۶ سال با ارائه مدرک شناسایی انجام می شود. کودکان زیر دو سال نیازی به تهیه بلیت ندارند، اما بایستی در تمام مدت مسابقه در آغوش پدر یا مادرشان بنشینند و نمی‌توانند هیچ صندلی به خود اختصاص دهند.

همچنین مسئولان بازیها از پدرها و مادرها خواسته اند که هر کدام تنها یک فرزند را در آغوش داشته باشند. همچنین تماشاگرانی که دارای مشکلات جسمی هستند می توانند بلیت‌هایی تهیه کنند که برای آنها در نظر گرفته شده است. این افراد در هر ورزشگاهی صندلی های مخصوص خود نیز دارند. افراد کم‌توان بایستی هنگام تهیه بلیت مدارک پزشکی خود را نیز ارائه دهند. بلیت های الکترونیکی نیز در محل برگزاری هر مسابقه ای بررسی می شود.

براساس پیش بینی های انجام شده قیمت بلیت های مراسم افتتاحیه از ۲۰ تا ۲۰۰ منات آذربایجان و بلیت های مراسم اختتامیه از ۱۰ تا ۱۰۰ منات متغیر است.

چهارمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی از ۱۲ تا ۲۲ ماه می ۲۰۱۷ در باکو برگزار می‌شود./تسنیم

پاسخی بگذارید