تاریخ: ۱۰:۱۵ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سعید آذری در خصوص تساوی یک – یک ذوب‌آهن مقابل العین امارات اظهار داشت: دیدار مقابل العین مسابقه فوق‌العاده جذابی بود و خدا را شکر با تمرینات و اتخاد تاکتیک مناسب از سوی مربیان توانمند‌مان با یک امتیاز با ارزش از العین به اصفهان بازگشتیم تا آماده دیدار با الاهلی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سعید آذری در خصوص تساوی یک – یک ذوب‌آهن مقابل العین امارات اظهار داشت: دیدار مقابل العین مسابقه فوق‌العاده جذابی بود و خدا را شکر با تمرینات و اتخاد تاکتیک مناسب از سوی مربیان توانمند‌مان با یک امتیاز با ارزش از العین به اصفهان بازگشتیم تا آماده دیدار با الاهلی عربستان شویم.

مدیرعامل ذوب‌آهن در خصوص رضایت از نتیجه دیدار مقابل العین عنوان کرد: با توجه به اینکه با یک گل از حریف پیش بودیم اگر به برتری دست یافته بودیم خیلی بیشتر راضی بودیم، اما با وجود نتیجه تساوی نیز به با بازیکنان و کادرفنی جوان تیم‌مان افتخار می‌کنیم. دیدار مقابل العین یک جدال نابرابر بود و این یک امتیاز برای ما سه امتیاز ارزش داشت.

وی تصریح کرد: با توجه به امکانات، منابع مالی و تفکرات حرفه‌ای باشکاه العین ما به خوبی می‌دانیم کار بزرگی مقابل العین انجام دادیم و امیدواریم روزی برسد که ما نیز به استاندارد حرفه‌ای حاکم بر فوتبال دست پیدا کنیم و در یک جنگ برابر به مصاف رقبای خود برویم.

آذری در خصوص مشکلات مالی باشگاه ذوب‌آهن گفت: خدا را شکر در حال حاضر با توجه به جلساتی که در روزهای اخیر داشتیم نسبت به بهبود شرایط امیدوار شدیم. با توجه به اینکه به پایان سال نزدیک می‌شویم علاوه بر فوتبال، نگران تعهدات خود در سایر رشته‌های ورزشی، آژانس‌های هواپیمایی، فروشگاه‌ها و سایر قسمت‌هایی مرتبط با باشگاه بودیم.

وی در خصوص گلایه‌های که در روزهای اخیر نسبت به شرایط مالی باشگاه داشت، عنوان کرد: صحبت‌های ما گلایه نبود بلکه نگران اعتبار باشگاه ذوب‌آهن بزرگ و اعضای هیئت مدیره بودیم. ذوب‌آهن همیشه به تعهدات خود پایبند بوده است و سعی داشته تعهدات خود را به موقع پرداخت کند، اما در این مدت این مهم میسر نشده بود. این اتفاقات سختی‌های زیادی را به ما تحمیل کرد و باعث شد من فقط به خودم فکر نکنم و نگران زحمات اعضای هیئت مدیره نیز باشم تا اگر صلاح نبود به هر قیمتی به میز صندلی ریاست باشگاه فکر نکنم. قرار است ظرف یکی دو روز آینده تکلیف مشکلات ما مشخص شود.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: مشکلات باشگاه زیاد است و ما در حال تلاش برای برطرف کردن یک به یک این مشکلات هستیم. من اهل گلایه و نق زدن نیستم اما با توجه به اینکه به پایان سال نزدیک می‌شویم باید نسبت به پرداخت هزینه‌های سایر رشته‌های ورزشی خود نیز توجه داشته باشیم. ذوب‌آهن امسال در لیگ حرفه‌ای وزنه‌برداری هت‌تریک کرد و برای سومین سال پیاپی قهرمان وزنه‌برداری ایران شد. در والیبال نشسته ما نایب قهرمان شدیم و دختران والیبالیست ما نیز در جایگاه نایب قهرمانی قرار دارند.

وی افزود: ما در هفت هشت رشته تیم‌های زیادی داریم و همه انتظار دارند ذوب‌آهن در قالب یک باشگاه تعهدات خود را انجام بدهد. بحث ما تنها فوتبال نبود، چرا که این رشته گلیم خود را آب بیرون می‌کشد و صحبت‌های ما مربوط به مشکلات همه رشته‌ها بود. من دوست ندارم اعتبار اعضای هیئت مدیره را به صرف حضور در جایگاه مدیریت باشگاه ذوب‌آهن به حراج بگذارم. برای من به عنوانی یک مدیرعلمی، باتجربه و قهرمان سابق ملی ارزش ندارد تحت هر شرایط فقط به مدیرعاملی فکر کنم.

آذری در خصوص دیدار ذوب‌آهن مقابل الاهلی عربستان اظهار داشت: ما با توجه به جایگاه الاهلی عربستان در صدر جدول لیگ این کشور، دیدار فوق‌العاده سختی در پیش داریم. الاهلی عربستان دیدار ابتدایی خود در لیگ قهرمانان آسیا را مقابل بنیادکار ازبکستان با برتری پشت سر گذاشته است و از روحیه خوبی برای دیدار مقابل ما برخوردار است. ما باید در عمان میزبان الاهلی عربستان باشیم که این موضوع نیز کار ما را سخت‌تر می‌کند، اما با توجه به اعتقادی که به بازیکنان و کادرفنی توانمند خود داریم مطمئنم با تمام توان برای کسب بهترین نتیجه در میدان حاضر خواهیم شد.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در خصوص شرایط عمان برای میزبانی تیم‌های ایرانی از رقبای خود تصریح کرد: عمان را باشگاه‌های ایران به عنوان محل میزبانی خود در لیگ قهرمانان آسیا انتخاب کردند. ما با توجه به پایگاه و دوستانی که در عمان داریم سال گذشته نیز در این کشور به میدان رفتیم، اما تفاوت میزبانی امسال ما در این کشور با سال گذشته در این است که امسال برای هوا خوردن نیز باید پول پرداخت کنیم.

آذری در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه چهار نماینده کشورمان عمان را به عنوان محل میزبانی خود انتخاب کردند آنها شرایط را نسبت به سال گذشته تغییر دادند و شرایط مالی را برای ما متفاوت کردند. ما با توجه به مسائل سیاسی منطقه تصمیم گرفتیم در این کشور بازی کنیم و امیدوارم امسال نیز مانند سال گذشته با دست پر از عمان بازگردیم. ما سال گذشته آنجا احساس غریبی نکردیم، اما عربستان به عنوان قدرتمندترین کشور عربی منطقه در عمان نیز از قدرت خاصی برخوردار است.//تسنیم

پاسخی بگذارید