تاریخ: ۹:۵۸ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین بادامکی در مورد استعفای خداداد عزیزی از سیاه‌جامگان  اظهار داشت: من از استعفای ایشان خیلی ناراحت شدم. عزیزی به همراه هاشمی‌نسب زحمات زیادی کشیدند و تمام تلاش خودشان را به کار گرفتند تا تیم ما موفق شود. عزیزی جدا از اینکه سرمربی سیاه‌جامگان بود، یک رفیق خوب برای بازیکنان […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین بادامکی در مورد استعفای خداداد عزیزی از سیاه‌جامگان  اظهار داشت: من از استعفای ایشان خیلی ناراحت شدم. عزیزی به همراه هاشمی‌نسب زحمات زیادی کشیدند و تمام تلاش خودشان را به کار گرفتند تا تیم ما موفق شود. عزیزی جدا از اینکه سرمربی سیاه‌جامگان بود، یک رفیق خوب برای بازیکنان محسوب می‌شد.

بادامکی درباره اینکه چرا مسئولان باشگاه سیاه‌جامگان به تعهدات مالی عمل نمی‌کنند و منتظر کمک نهادهای دیگر هستند، گفت: در این مورد باید از خودشان سؤال کنید تا جواب درستی بگیرید. به هر حال آنها می‌خواهند به فوتبال مشهد و جوان‌ها کمک کنند، ولی تیم‌های مشهدی باید توسط استان هم مورد حمایت قرار بگیرند. البته من قبلاً به مدیران سیاه‌جامگان گفته بودم که کسی به آنها کمک نخواهد کرد.

هافبک سیاه‌جامگان در ادامه تصریح کرد: ما الان کار سختی برای ماندن در لیگ داریم، ولی امیدوارم مشکلات مالی برطرف شود تا حداقل بچه‌ها تمرکز داشته باشند. البته به ما قول داده‌اند که درصدی از مبالغ قراردادها را تا سه‌شنبه پرداخت خواهند کرد.

وی در خاتمه با اشاره به انتخاب میثاقیان به عنوان سرمربی جدید سیاه‌جامگان گفت: امیدوارم با این انتخاب شرایط تیم ما بهتر شود. مهم این است که الان مشکلات مالی از بین برود. من سابقه کار کردن با میثاقیان را دارم و او مرا به ابومسلم آورد. من زیر نظر میثاقیان برای اولین بار بازی در لیگ برتر را تجربه کردم./تسنیم

پاسخی بگذارید