تاریخ: ۹:۵۲ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علیرضا رمضانی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: نمی‌توان گفت که ما از منطقه خطر به صورت کامل جدا شده‌ایم، ولی الان نسبت به گذشته شرایط خوبی داریم. بازی بعدی ما مقابل فولاد هم بسیار مهم است و اگر این بازی را ببریم وضعیت بهتری پیدا خواهیم کرد. هدف ما […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علیرضا رمضانی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: نمی‌توان گفت که ما از منطقه خطر به صورت کامل جدا شده‌ایم، ولی الان نسبت به گذشته شرایط خوبی داریم. بازی بعدی ما مقابل فولاد هم بسیار مهم است و اگر این بازی را ببریم وضعیت بهتری پیدا خواهیم کرد. هدف ما این است که در میانه‌های جدول قرار بگیریم و امیدوارم در هفته‌های آینده نتایج خوبی کسب کنیم.

وی با اشاره به شرایطش در تیم صبای قم تأکید کرد: در ابتدای حضورم در تیم صبا مصدومیت کوچکی داشتم که به همین خاطر دو هفته غایب بودم، ولی الان شرایط بهتری دارم. من از انتخاب این تیم راضی هستم و امیدوارم تا پایان لیگ بازی‌های تأثیرگذاری را انجام دهم.

هافبک پیشین استقلال درمورد حضور مربیان و بازیکنان اسبق این تیم در صبا گفت: خیلی‌ها می‌گویند اینجا شعبه دوم استقلال است. به هر حال تعداد زیادی از بازیکنان سابق استقلال در صبا حضور دارند و الان خوشبختانه جو خوبی در صبا وجود دارد.

رمضانی در پایان در پاسخ به این پرسش که کدام تیم قهرمان لیگ خواهد شد، گفت: پرسپولیس و تراکتورسازی شانس‌های مسلم قهرمانی هستند، ولی من امیدوارم تراکتورسازی قهرمان شود./تسنیم

پاسخی بگذارید