تاریخ: ۱۶:۰۲ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مریم آزمون  اظهار داشت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم. چند روز پیش نیز بازی دوستانه‌ای را با تیم راه‌یاب ملل سنندج برگزار کردیم و شناخت خوبی از توانایی بازیکنان در پست‌های مختلف به دست آوردیم و به جمع بندی نهایی رسیده‌ایم. وی ادامه داد: در حال حاضر ۲۸ بازیکن […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مریم آزمون  اظهار داشت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم. چند روز پیش نیز بازی دوستانه‌ای را با تیم راه‌یاب ملل سنندج برگزار کردیم و شناخت خوبی از توانایی بازیکنان در پست‌های مختلف به دست آوردیم و به جمع بندی نهایی رسیده‌ایم.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۲۸ بازیکن را در اردوی تیم ملی در اختیار داریم. اما نفرات نهایی که ۲۳ بازیکن است را پس از برگزاری دیدار دوستانه با اوکراین انتخاب می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ادامه داد: متاسفانه دوره آماده‌سازی تیم خیلی کم بود. بازی تدارکاتی که قرار بود با تایلند برگزار کنیم نیز برگزار نشد و به جای آن با تیم راه‌یاب ملل سنندج بازی دوستانه و تدارکاتی خود را برگزار کردیم. این در حالی است که رقبای ما خیلی آماده هستند و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌اند.

آزمون افزود: تیم میانمار یکی از رقبای ما در مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیاست. این تیم برای آماده‌سازی بازیکنانش دو بازی دوستانه با چین و استرالیا برگزار کرده است. تیم ویتنام هم دیگر رقیب ما بازی‌های تدارکاتی خوبی را داشته‌اند. در این شرایط ما استرس و نگرانی برای رویارویی با رقبایمان نداریم.

وی یادآورشد: اگر تدارکات ما در مقایسه با حریفان‌مان کم است اما درمقابل بازیکنان تیم ایران بسیار باانگیزه هستند و از روحیه بالایی برخوردارند. از لحاظ رنج سنی نیز تیم ما بسیار جوان است. درواقع ما تیمی را دراختیار داریم که از حالا برای آینده آنها را آماده می‌کنیم. این بازیکنان سرمایه‌هایی برای فردای فوتبال ما هستند.

 سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: باتوجه به این که  تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان در رقابت‌های قهرمانی آسیا عنوان نخست را به دست آورد روحیه و انگیزه بازیکنان فوتبال نیز بالاست و این اعتماد  به نفس را می‌توان به خوبی در بین بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی دید. امیدوارم این روحیه بالا را در طول مسابقات داشته باشیم و از این تیم به خوبی حمایت شود.

مریم آزمون تصریح کرد: زمان برگزاری رقابت‌های فوتبال مقدماتی قهرمانی آسیا ۱۴ فروردین ماه است. برای این که بازیکنان با شرایط آب وهوایی ویتنام وفق پیدا کنند چند روز زودتر عازم این کشور می‌شویم. به هرحال هوای این کشور شرجی ومرطوب است و این در حالی که تیم ما در هوای سرد و زمستانی تهران تمرینات خود را پشت سر گذاشته است. با همه این شرایط اصلا ناامید نیستیم و با انگیزه تمرینات خود را دنبال می‌کنیم./تسنیم

پاسخی بگذارید