تاریخ: ۱۵:۵۳ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدرضا خانزاده  در خصوص مصدومیت شدیدی که در بازی با تراکتورسازی دچارش شد، گفت: بعد از ضربه بدی که به بینی‌ام خورد وضعیت بدی داشتم و با آمبولانس ورزشگاه راهی بیمارستان شدم. بعد از گرفتن عکس و رادیولوژی مشخص شد که بینی‌ام شکسته است. البته چون بینی‌ام ورم شدیدی داشت، […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدرضا خانزاده  در خصوص مصدومیت شدیدی که در بازی با تراکتورسازی دچارش شد، گفت: بعد از ضربه بدی که به بینی‌ام خورد وضعیت بدی داشتم و با آمبولانس ورزشگاه راهی بیمارستان شدم. بعد از گرفتن عکس و رادیولوژی مشخص شد که بینی‌ام شکسته است. البته چون بینی‌ام ورم شدیدی داشت، قرار شد دو سه روز دیگر به بیمارستان بروم تا پزشکان در موردم تصمیم بگیرند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بینی‌اش نیاز به عمل جراحی دارد یا خیر، تأکید کرد: هنوز چیزی قطعی نیست و باید بار دیگر معاینه شوم. البته اگر در این شرایط بینی‌ام نیاز به جراحی داشته باشد این کار را انجام نمی‌دهم، چون فعلاً درگیر بازی‌ها هستیم.

مدافع تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد ضمن تأکید بر اینکه ضربه حاتمی به صورتش عمدی نبوده است، اظهار داشت: خیر، عمدی نبود. این اتفاقات ممکن است در فوتبال رخ دهد. او بعد از بازی تماس گرفت و از من عذرخواهی کرد.

خانزاده با ابراز تأسف از شکست تیمش مقابل تراکتورسازی خاطر نشان کرد: مقابل این تیم پرقدرت بد بازی نکردیم، اما در نهایت شکست خوردیم. اعتقاد من این است که مستحق باخت نبودیم و در بدترین دقایق گل خوردیم که این موضوع به ضررمان تمام شد./تسنیم

پاسخی بگذارید