تاریخ: ۱۵:۵۲ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد ایران‌پوریا ن درباره پیروزی ۲ بر یک تراکتورسازی مقابل سیاه‌جامگان، اظهار داشت: همان‌طور که امیر قلعه‌نویی هم گفت، ما در روزی که روز خوب‌مان نبود، توانستیم سه امتیاز شیرین و خارج از خانه بگیریم. ما در نیمه اول فرصت‌هایی داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. سیاه‌جامگان برخلاف ما […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد ایران‌پوریا ن درباره پیروزی ۲ بر یک تراکتورسازی مقابل سیاه‌جامگان، اظهار داشت: همان‌طور که امیر قلعه‌نویی هم گفت، ما در روزی که روز خوب‌مان نبود، توانستیم سه امتیاز شیرین و خارج از خانه بگیریم. ما در نیمه اول فرصت‌هایی داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. سیاه‌جامگان برخلاف ما از فرصت‌هایش استفاده کرد، اما ما هم در دقایق پایانی گل برتری را به ثمر رساندیم. سیاه‌جامگان هم علی‌رغم مشکلاتی که داشت، توانست مقابل ما بازی خوبی را به نمایش بگذارد. ما هم حدود ۱۰ روزی می‌شد که خارج از تبریز تمرین می‌کردیم و در کل شرایط چندان خوبی نداشتیم.

مدافع راست تیم تراکتورسازی با اشاره به حضور هواداران این تیم در دیدار خارج از خانه تیم‌شان مقابل سیاه‌جامگان، خاطرنشان کرد: باید از پرشورها تشکر کنم. آنها همیشه ما را شرمنده خودشان کرده‌اند و مقابل سیاه‌جامگان هم تنهای‌مان نگذاشتند. پس از برد مقابل سیاه‌جامگان، بیشتر از ماندن در کورس قهرمانی، از خوشحالی هواداران خوشحال شدم. بگذارید یک چیزی بگویم؛ من همیشه وقتی پرشورها را در ورزشگاه می‌بینم، خوشحال می‌شوم. زمانی هم که در جاهایی مثل ورزشگاه آزادی به زمین می‌رویم و می‌بینم که پرشورها در تهران هم تراکتورسازی را تنها نگذاشته‌اند و به خاطر ما، مسافت زیادی را طی کردند، کِیف می‌کنیم.

وی در مورد گل دوم تیم تراکتورسازی که به خاطر آن، رضا شربتی بازیکن تیم سیاه‌جامگان متهم به کم‌کاری شده است، گفت: این حرف‌ها خنده‌دار است! نمی‌دانم آنهایی که ندانسته به یک انسان تهمت می‌زنند، چطور می‌خواهند در آن دنیا جواب بدهند. مطمئن باشید هیچ بازیکنی و هیچ انسانی حاضر نمی‌شود به خاطر یک ریال پول بیشتر یا هر وعده دیگری، شرافتش را زیرپا بگذارد.

ایران‌پوریان با بیان اینکه گل دوم تراکتورسازی کاملاً صحیح بود، تصریح کرد: در صحنه گل دوم، من بیرون از محوطه جریمه بودم و ندیدم که چه اتفاقی درون محوطه جریمه سیاه‌جامگان رخ داد، اما مطمئنم که اگر فرزاد حاتمی حتی اگر در آن صحنه با خانزاده برخوردی هم داشته باشد، عمدی نبوده است.

مدافع – هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که با توجه به اختلاف شش امتیازی تراکتورسازی با پرسپولیس، آیا این تیم هنوز هم برای قهرمانی شانس دارد، گفت: همان‌طور که در یک مقطع، پای ما لغزید، مطمئنم که پرسپولیس هم امتیاز از دست خواهد داد. هنوز چند بازی تا پایان لیگ برتر باقی مانده است و ما هنوز برای قهرمانی شانس داریم./تسنیم

پاسخی بگذارید