تاریخ: ۱۵:۴۹ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی عباسی، درباره شکست دو بر یک سیاه‌جامگان برابر تراکتورسازی اظهار داشت: مستحق این شکست نبودیم. اشکان خورشیدی داور بازی در دو صحنه اشتباه تأثیرگذاری داشت. به او گفتم صحنه گل تراکتورسازی اشتباه کردی که گفت صحنه را ندیده است. فرزاد حاتمی بینی محمدرضا خانزاده را شکست و در ادامه […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی عباسی، درباره شکست دو بر یک سیاه‌جامگان برابر تراکتورسازی اظهار داشت: مستحق این شکست نبودیم. اشکان خورشیدی داور بازی در دو صحنه اشتباه تأثیرگذاری داشت. به او گفتم صحنه گل تراکتورسازی اشتباه کردی که گفت صحنه را ندیده است. فرزاد حاتمی بینی محمدرضا خانزاده را شکست و در ادامه تراکتورسازی از روی ضربه کرنر به ما گل زد. علاوه بر مسئله داوری، مباحث دیگری هم در شکست سیاه‌جامگان تأثیرگذار بود.

وی در مورد شایعه استعفای خداداد عزیزی از سرمربیگری سیاه‌جامگان تصریح کرد: استعفای خداداد را در شبکه‌های اجتماعی دیدم. ظاهرا استعفای او صحت دارد، چرا که وقتی چنین صحبت‌هایی مطرح می‌شود، یقینا صحت دارد! فرهاد کاظمی هم چنین شرایطی داشت و استعفایش را مکتوب به ما نداده بود. در هر صورت، تلاش می‌کنیم از خداداد در پست‌ دیگری استفاده و او را حفظ کنیم.

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان در خصوص اینکه آیا با استعفای خداداد موافقت خواهند کرد یا خیر، گفت: خداداد رفیق ما و برای تیم زحمت کشیده است. اگر خداداد خسته شده باشد، از او در جای دیگری استفاده خواهم کرد. روز اولی که به سیاه‌جامگان آمد، درخواست کردیم در پست سرمربیگری کار نکند و در قالب رئیس سازمان فوتبال فعالیت کند. مربیگری برای انسانی چون خداداد که زبان تندی دارد و دنبال حق است، تبعات زیادی دارد.

عباسی در پاسخ به این سؤال که در صورت موافقت استعفای خداداد، چه کسی سرمربی می‌شود، گفت: تا عصر امروز وضعیت سرمربیگری سیاه‌جامگان مشخص می‌شود. یقینا شخصی که انتخاب می‌شود از مجموعه فعلی نخواهد بود.

وی در خصوص اتهاماتی که به رضا شربتی مدافع سیاه‌جامگان در صحنه گل دوم تراکتورسازی زده شده است، تصریح کرد: در جریان بازی متوجه این موضوع نشدم. بازیکن ما پیش از این صحنه مصدوم شده، اما با غیرت به بازی خودش ادامه داد. فشار و استرس زیادی روی بازیکنان وجود دارد و رقم خوردن چنین اتفاقاتی طبیعی است. به بازیکن خودمان ایمان داریم و بحث تبانی را قبول نخواهیم کرد. شربتی ۲۱ ساله و از تیم‌های پایه این شهر خودش را به ترکیب اصلی رسانده است.

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان افزود: اگر کوچکترین تردیدی روی شربتی کرده باشید، به خطا رفته‌اید! به جای اینکه به شربتی بپردازند، به داوری‌ها رسیدگی کنند که چقدر اشتباه داشته است. داوران جهت قضاوت برای تیم‌هایی که برای قهرمانی می جنگند، دچار استرس هستند. در همین بازی، داور به سود سیاه‌جامگان خطا می‌گرفت، این ذهنیت ایجاد می‌شد که او پرسپولیسی است. اینها روی ذهن داور تأثیر می‌گذارد. خورشیدی دوست ما و داور سالمی است، اما قرار نیست تاوان اشتباهات را سیاه‌جامگان بدهد. در صحنه گل دوم تراکتورسازی، فرزاد حاتمی با آرنج به صورت محمدرضا خانزاده کوبیده و همه بینی شکسته بازیکن ما را در صفحات اجتماعی دیده‌اند. حاتمی همیشه برای درگیر شدن از دست‌هایش استفاده می‌کند، اما داور این صحنه را ندیده است./تسنیم

پاسخی بگذارید