تاریخ: ۱۵:۳۸ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حمیدرضا کریمویی در مورد اینکه آیا قرار است به صورت سرپرست موقت به کارش در این باشگاه ادامه دهد یا مدیرعامل، اظهار داشت: به عنوان سرپرست و با وظایف مدیرعامل کارم را در باشگاه پدیده آغاز کردم و باید دید در آینده چه پیش خواهد آمد. وی در پاسخ به […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حمیدرضا کریمویی در مورد اینکه آیا قرار است به صورت سرپرست موقت به کارش در این باشگاه ادامه دهد یا مدیرعامل، اظهار داشت: به عنوان سرپرست و با وظایف مدیرعامل کارم را در باشگاه پدیده آغاز کردم و باید دید در آینده چه پیش خواهد آمد.

وی در پاسخ به این سوال که وضعیت رضا مهاجری در تیم پدیده به چه شکل خواهد بود، تصریح کرد: مهاجری فعلا به عنوان سرمربی به کارش ادامه می‌دهد و در نشست اخیری که با وی داشتیم او برنامه‌اش را برای تیم به ما ارائه داد. با توجه به برد خوبی که در بازی آخر مقابل صنعت نفت آبادان کسب کردیم امیدوار هستیم این روند ادامه پیدا کند.

سرپرست باشگاه پدیده راجع به اینکه برنامه ارائه شده از سوی مهاجری برای فصل بعد است یا خیر گفت: نه این برنامه برای بازی‌های باقی مانده تا پایان فصل است. اگر نتایج تیم در بازی‌های پیش‌رو طبق این برنامه باشد آن وقت برای فصل بعد با مهاجری صحبت خواهیم کرد.

کریمویی درباره اینکه تیمش بازیکن جدید جذب می‌کند یا خیر، عنوان کرد: در این مورد صحبت‌هایی شده و ما با توجه به سهمیه آزاد فیفا مشکلی برای جذب بازیکن نداریم. منتظریم مهاجری به صورت رسمی پیشنهاد خود را برای جذب بازیکن مدنظرش اعلام کند تا در مورد جذب او اقدام کنیم.

وی در واکنش به این سوال که اعضای هیئت مدیره باشگاه پدیده را چه افرادی تشکیل می‌دهند و وضعیت برگی‌زر به کجا کشید، گفت: من و آقایان دلیری و گرجی‌نیا ۳ عضو هیئت مدیره باشگاه پدیده هستیم. برگی‌زر هم در  سمت دیگری به باشگاه کمک می‌کند تا انشالله به زودی در مورد مدیرعاملی باشگاه تصمیم نهایی گرفته شود.

سرپرست باشگاه پدیده در رابطه با شکایت ایگور پراهیچ از این باشگاه که ممکن به زودی حکم فیفا در این مورد علیه باشگاه پدیده صادر شود، گفت: با پراهیچ توافقاتی شده و قرار بود یک ماه‌ونیم پیش باشگاه پرداختی به این بازیکن داشته باشد که این اتفاق رخ نداد. از این‌رو قصد داریم به زودی با این بازیکن نشستی داشته باشیم تا با وی به توافق برسیم./تسنیم

پاسخی بگذارید