تاریخ: ۱۵:۳۶ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ایوب ذوالفقاری ، درباره پیروزی ۲ بر یک تراکتورسازی مقابل سیاه‌جامگان، اظهار داشت: بعد از اینکه هفته گذشته دیدارمان مقابل سیاه‌جامگان به تعویق افتاد، مجبور شدیم به تهران بیاییم و بعد دوباره به مشهد برگردیم. این سفرها، هم باعث خستگی بازیکنانمان شد و هم هزینه‌های نسبتاً زیادی را روی دست […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ایوب ذوالفقاری ، درباره پیروزی ۲ بر یک تراکتورسازی مقابل سیاه‌جامگان، اظهار داشت: بعد از اینکه هفته گذشته دیدارمان مقابل سیاه‌جامگان به تعویق افتاد، مجبور شدیم به تهران بیاییم و بعد دوباره به مشهد برگردیم. این سفرها، هم باعث خستگی بازیکنانمان شد و هم هزینه‌های نسبتاً زیادی را روی دست ما گذاشت. روز گذشته هر دو تیم برای پیروزی به زمین آمده بودند؛ ما برای باقی ماندن در کورس قهرمانی می‌جنگیدیم و سیاه‌جامگان هم برای فرار از قعر جدول به سه امتیاز این بازی نیاز داشت.

وی افزود: نمی‌دانم چرا، اما در یکی دو سال اخیر، با وجود بازی‌های خوبی که در مشهد انجام می‌دادیم، نمی‌توانستیم نتیجه لازم را به دست بیاوریم. خدا را شاکریم که بالاخره این طلسم را هم شکستیم. امیدوارم همچنان به روند رو به رشد خودمان ادامه داده و بتوانیم سه امتیاز دیدار مقابل سایپا را هم به دست بیاوریم.

سرپرست تیم تراکتورسازی با اشاره به اینکه در صحنه گل دوم این تیم، به بازیکن تیم پدیده اتهام کم‌کاری زده شد، خاطرنشان کرد: واقعاً دیگر نمی‌دانم چه بگویم. من هم دیشب این صحبت‌ها را شنیدم و از آن تعجب کردم. فکر می‌کنم رضا شربتی در این دیدار، بهترین بازیکن تیم سیاه‌جامگان بود. به هر حال آنها باخته‌اند و باید هم این بهانه‌ها را بیاوردند. با توجه به اینکه سیاه‌جامگان برای بقا در لیگ برتر،‌ باید این بازی را می‌برد، دست به هر کاری می‌زند، ولی اینکه با آبروی یک نفر بازی می‌کنند اصلاً خوب نیست. خدا را شکر در دیدار سیاه‌جامگان – تراکتورسازی، انواع و اقسام ناظرها حضور داشتند و می‌توانند شهادت بدهند که گل دوم ما صحیح بود.

ذوالفقاری در مورد دیدار هفته آینده تراکتورسازی مقابل سایپا، گفت: باید پیروزی مقابل سیاه‌جامگان را فراموش کنیم و از فردا، آماده دیدار مقابل سایپا باشیم. تراکتورسازی می‌خواهد قهرمان شود و برای رسیدن به قهرمانی هم باید سه امتیاز همه بازی‌ها را کسب کند. ما به حد کافی امتیاز از دست دادیم و از اینجا به بعد هم باید چراغ خاموش برای قهرمانی جلو برویم. تا پایان لیگ برتر فرصت زیادی داریم و مطمئناً در این چند بازی شاهد اتفاقات زیادی خواهیم بود.

وی راجع‌به آخرین وضعیت محسن بنگر در تیم تراکتورسازی گفت: من به این موضوع ورود نمی‌کنم و بهتر است مدیریت باشگاه در مورد این بازیکن صحبت‌ کند./تسنیم

پاسخی بگذارید