تاریخ: ۱۵:۲۴ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تخلفات لیگ برتر، لیگ دسته اول و دوم اعلام کرد که به شرح زیر است: لیگ برتر:  *دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و ماشین سازی تبریز برگزار و از سوی مهدی کیانی بازیکن […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تخلفات لیگ برتر، لیگ دسته اول و دوم اعلام کرد که به شرح زیر است:

لیگ برتر: 

*دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و ماشین سازی تبریز برگزار و از سوی مهدی کیانی بازیکن تیم تراکتور سازی تبریز تخلفاتی صورت گرفت. وی به دلیل رفتار غیر ورزشی به پرداخت ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* مسابقه تیم‌های نفت تهران و پیکان تهران برگزار و از سوی علی قربانعلی، مربی تیم پیکان تخلفاتی مبنی بر اعتراض مکرر به داور که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی طبق ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی به تذکر کتبی محکوم شد.

لیگ دسته اول:

*در دیدار تیم های آلومینیوم  اراک و سپید رود رشت از سوی محمد نیک‌سیرت، مربی تیم آلومینیوم اراک تخلفاتی مبنی بر خروج از محوطه فنی مربوطه و حرکت به سمت سرمربی تیم حریف و اهانت به وی رخ داد. این مربی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

همچنین از سوی نظر محمدی، مربی تیم سپید رود رشت تخلفاتی مبنی بر اهانت به مربی تیم مقابل رخ داد و از سوی داور بازی اخراج شد. وی نیز به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

گفتنی است، علی عشوری، مربی تیم سپید رود رشت به خاطر اعتراض به داور و رفتار زننده که منجر به اخراجش شد، به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

لازم به ذکر است، تیم آلومینیوم اراک و سپید رود رشت به خاطر فحاشی تماشاگرانشان، هر یک از تیم ها به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

لیگ دسته دوم:

*مسابقه تیم های شهرداری فومن و استقلال آبی تهران برگزار  و از سوی تماشاگران تیم شهرداری فومن تخلفاتی مبنی بر فحاشی تماشاگران تیم فومن به داور و بازیکنان مقابل رخ داد. تیم شهرداری فومن به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

همچنین رامین عباسی، بازیکن تیم استقلال آبی تهران که بر روی نیمکت تیم قرار داشت و به نماینده فدراسیون اهانت کرد، از سوی داور بازی اخراج شد، به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

*حمید جهانگیری، عضو هیات مدیره تیم قشقایی که در پایان مسابقه  به داور بازی حمله ور و باعث مضروب شدن داور و تحریک تماشاگران شد، به شش ماه از همراهی تیم و ورود به استادیوم های ورزشی محروم و باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.( این رای قابل تجدید نظر است)

کلیه آرای صادر شده قطعی است./تسنیم

پاسخی بگذارید