تاریخ: ۱۵:۲۴ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب دومین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا، روز سه‌شنبه هفته جاری دهم اسفند ماه ۱۳۹۵ در ابوظبی به مصاف تیم الوحده امارات خواهد رفت. در همین ارتباط از سوی مسوولان برگزاری مسابقه، برنامه‌های مربوط به این […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب دومین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا، روز سه‌شنبه هفته جاری دهم اسفند ماه ۱۳۹۵ در ابوظبی به مصاف تیم الوحده امارات خواهد رفت.

در همین ارتباط از سوی مسوولان برگزاری مسابقه، برنامه‌های مربوط به این بازی اعلام شد که بر اساس آن کنفرانس خبری خاویر آگویره، سرمربی مکزیکی الوحده از ساعت ۱۶:۳۰ روز دوشنبه به وقت محلی و برانکو ایوانکوویچ از ساعت ۱۶:۴۵ برگزار خواهد شد.

همچنین نشست هماهنگی این بازی با حضور نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا و نمایندگان دو تیم، ساعت ۱۲ روز دوشنبه به وقت محلی در ابوظبی برگزار می‌شود.

پرسپولیس و الوحده ساعت ۱۹:۱۰ روز دهم اسفند ماه به وقت محلی (۱۸:۴۰ به وقت ایران) در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آل نهیان به مصاف یکدیگر خواهند رفت./تسنیم

پاسخی بگذارید