تاریخ: ۱۵:۱۸ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، بازتاب‌ درخشش کریم انصاری‌فرد در لیگ اروپا و نقش کلیدی او در صعود المپیاکوس به مرحله یک‌هشتم نهایی این رقابت‌ها همچنان در رسانه‌های یونانی ادامه دارد. در این میان نیکوس آلفانتوس، بازیکن و سرمربی پیشین تیم المپیاکوس آتن درباره درخشش کریم انصاری‌فرد گفت: این بازیکن پیام‌های خوشایندی برای المپیاکوس […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، بازتاب‌ درخشش کریم انصاری‌فرد در لیگ اروپا و نقش کلیدی او در صعود المپیاکوس به مرحله یک‌هشتم نهایی این رقابت‌ها همچنان در رسانه‌های یونانی ادامه دارد.

در این میان نیکوس آلفانتوس، بازیکن و سرمربی پیشین تیم المپیاکوس آتن درباره درخشش کریم انصاری‌فرد گفت: این بازیکن پیام‌های خوشایندی برای المپیاکوس و بنتو در خط حمله خواهد داشت. برای من او بهتر از براون ایدیه، مهاجم نیجریه‌ای است که از المپیاکوس جدا شد. براون فقط قابلیت فروش به سوپر لیگ چین را داشت و نمی‌توانست جایگاهی در تیم‌های اروپایی به دست آورد.

آلفانتوس در خاتمه تصریح کرد: پا‌ئولو بنتو، سرمربی المپیاکوس کریم انصاری‌فرد را متناسب با اهدافش به نمایش گذاشته است. این بازیکن نیز در زمین بازی جایی که باید بازیکنان حرف‌های خود را بزنند خودش را نشان خواهد داد.

تیم المپیاکوس در دیدار برگشت مرحله یک‌شانزدهم نهایی لیگ اروپا برابر عثمانلی اسپور ترکیه با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید که کریم انصاری‌فرد زننده ۲ گل تیمش بود. انصاری‌فرد روز گذشته (جمعه) نیز از سوی کاربران فیفا به عنوان بازیکن برتر هفته لیگ اروپا برگزیده شد./تسنیم

پاسخی بگذارید