تاریخ: ۱۵:۱۶ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد ناصری درباره شکست ۲ بر یک تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: درمجموع شاهد بازی خوبی بودیم و هر دو تیم به خاطر اینکه سه امتیاز را می‌خواستند، تهاجمی بازی کردند. ما در دقایق ۴۵ و ۸۹ گل خوردیم و این نشان می‌دهد که در اواخر هر نیمه تمرکزمان را از […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد ناصری درباره شکست ۲ بر یک تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: درمجموع شاهد بازی خوبی بودیم و هر دو تیم به خاطر اینکه سه امتیاز را می‌خواستند، تهاجمی بازی کردند. ما در دقایق ۴۵ و ۸۹ گل خوردیم و این نشان می‌دهد که در اواخر هر نیمه تمرکزمان را از دست دادیم. اگر نیمه اول با برد به رختکن می‌رفتیم شاید همه چیز فرق می‌کرد. متأسفانه بازیکنان ما به‌دلیل مشکلات مالی تمرکز لازم را ندارند.

وی ادامه داد: در این مدت اصلاً حمایت نشدیم و مسئولان استان فقط وعده و وعیدهای توخالی دادند. زمانی که در اصفهان بودم استاندار یا شهردار برای تیم اهمیت قائل می‌شدند و حتی پاداش می‌گرفتیم و در تبریز هم چنین شرایطی وجود داشت. بدون شک استان خراسان از لحاظ اقتصادی یک استان قوی است، ولی نمی‌دانم چرا حمایتی از تیم‌های مشهدی صورت نمی‌گیرد.

ناصری درباره گل دوم تراکتورسازی و شایعه کم‌کاری رضا شربتی، مدافع تیم سیاه‌جامگان اظهار داشت: شربتی بازیکن بومی سیاه‌جامگان است که از ابتدا در این تیم بازی کرده است. موضوع کم‌کاری او اصلاً حرف درستی نیست، من با او در مورد صحنه گل دوم صحبت کردم و شربتی گفت که ناگهان غافلگیر شده و انتظار نداشته است که توپ به سمت دروازه برود.

دروازه‌بان تیم فوتبال سیاه‌جامگان در پایان تصریح کرد: باشگاه قول داده است که تا قبل از سه‌شنبه ۱۵ درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کند. قطعاً اگر این اتفاق رخ دهد تمرکز بازیکنان برای ادامه لیگ بیشتر خواهد شد./تسنیم

پاسخی بگذارید