تاریخ: ۱۵:۰۳ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین امروز (شنبه) سرخپوشان از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت محلی در باشگاه ایرانیان دبی و در هوای ابری و بدون حضور تماشاگران برگزار شد. * تمرین پس از صحبت‌های برانکو و تشریح برنامه‌های تمرینی امروز، با گرم کردن بازیکنان زیر نظر […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین امروز (شنبه) سرخپوشان از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت محلی در باشگاه ایرانیان دبی و در هوای ابری و بدون حضور تماشاگران برگزار شد.

* تمرین پس از صحبت‌های برانکو و تشریح برنامه‌های تمرینی امروز، با گرم کردن بازیکنان زیر نظر مارکو آغاز شد.

* فرزند کوچک ایگور پانادیچ و فرزند مارکو استیلینوویچ با لباس‌های پرسپولیسی در محل تمرین سرخپوشان حضور یافتند.

* بازیکنان امروز با لباس‌های قرمز و سرمه‌ای به تمرین پرداختند. بعد از کارهای کششی، بازیکنان دوهای سرعتی و عبور از موانع را زیر نظر مارکو انجام دادند.

* دروازه‌بان‌ها هم با ایگور پانادیچ به تمرینات اختصاصی و پرفشار روی آوردند.

* فرشاد احمدزاده که از ناحیه زانوی سمت راست کمی احساس درد داشت، با فشار کمتری تمرین کرد.

* تمرینات پرفشار و پرسینگ بخش بعدی کار سرخپوشان بود که زیر نظر کادر فنی انجام شد. در ادامه، بازیکنان در سه گروه به فوتبال تحت فشار، شش در مقابل شش در فضاهای کوچک و محدود پرداختند.

* علی علیپور و محسن مسلمان در پی یک برخورد، متوقف شدند که مشکل کوچکی برای مسلمان به وجود آمد، اما خوشبختانه هر دو بازیکن به جریان تمرین ادامه دادند.

* نکته جالب توجه اینکه بازیکنان با روحیه‌ای بسیار بالا و شور خاصی تمرینات را انجام می‌دادند که برانکو در جریان آن، به تشویق بازیکنان پرداخت. سرمربی پرسپولیس تأکید ویژه‌ای روی پاس‌های سرعتی و انتقال توپ داشت.

* مرحله بعدی تمرین، سانتر از جناحین و شوتزنی به سمت دروازه بود که با تلاش مضاعف بازیکنان به مورد اجرا گذاشته شد.

* فرشاد احمدزاده و صادق محرمی در ادامه، در تمرینات پرفشار شرکت نکردند و زیر نظر مارکو به بدنسازی پرداختند.

* ضربات ایستگاهی پایان بخش تمرین امروز سرخپوشان بود که زیر بارش نم نم باران انجام شد. تمرین روز شنبه تیم فوتبال پرسپولیس در ساعت ۱۷:۴۵ به پایان رسید.

تمرین روز یکشنبه سرخپوشان از ساعت ۱۶:۳۰ به دلیل حساسیت بازی مقابل الوحده امارات پشت درهای بسته برگزار خواهد شد./تسنیم

پاسخی بگذارید