تاریخ: ۱۰:۰۱ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،شهرام گودرزی  در مورد پیروی تراکتورسازی مقابل سیاه‌جامگان،‌ گفت: بازی بسیار خوبی بود به کسب ۳ امتیاز این دیدار نیاز مبرم داشتیم. شرایط نامساعد زمین کارمان را سخت کرد و روی یک غافلگیری گل خوردیم. خوشبختانه در ادامه بازی توانستیم این گل خورده را جبران کنیم و هر سه امتیاز […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،شهرام گودرزی  در مورد پیروی تراکتورسازی مقابل سیاه‌جامگان،‌ گفت: بازی بسیار خوبی بود به کسب ۳ امتیاز این دیدار نیاز مبرم داشتیم. شرایط نامساعد زمین کارمان را سخت کرد و روی یک غافلگیری گل خوردیم. خوشبختانه در ادامه بازی توانستیم این گل خورده را جبران کنیم و هر سه امتیاز را کسب کنیم.

وی در مورد اینکه در نیمه اول تعویض شد و بعد از تعویض بسیار ناراحت به نظر می‌رسید که این مسئله شایعاتی را مطرح کرد،‌ اظهار داشت: هر فوتبالیستی از تعویض ناراحت می‌شود و این یک مسئله طبیعی است اما اینکه بخواهیم برای این مسئله شایعه  و جو درست کنیم حرفه‌ای نیست. امیر قلعه‌نویی تصمیم گرفت با توجه به شرایط بازی تغییر تاکتیک بدهد و دست به تعویض بزند که من هم این مسئله را پذیرفتم و این اتفاق خیلی طبیعی بود.

گودرزی در مورد اینکه از سمت مقابل زمین خارج شد و سپس روی نیمکت رفت، اظهار داشت: هر کسی دوست دارد برای تیمش بازی کند و بهترین عملکرد را داشته باشد من هم مثل هر بازیکنی از تعویض ناراحت شدم اما رفتارم بعد از این اتفاق توام با احترام بود از سوی دیگر زمین خارج شدم و از کنار زمین به سمت نیمکت رفتم و بازی را نظاره کردم. نمی‌دانم برخی به دنبال چه چیزی هستند و چرا می‌خواهند هر اتفاقی را بزرگ جلوه دهند و از آن داستان بسازند. شاید دوست ندارند این آرامش تراکتورسازی را ببینند و از هر فرصتی برای برهم زدن تمرکز تیم استفاده می‌کنند.

وی افزود: شما ببینید بعد از بازی چه صحبت‌هایی مطرح شد و چه حرف‌هایی علیه رضا شربتی بازیکن سیاه‌جامگان زدند.واقعا جوی که به راه افتاد مسخره بود و بدون توجه به آبروی یک بازیکن حرف‌هایی زدند که به هیچ وجه صحت نداشت.

هافبک تراکتورسازی در مورد اینکه بعد از ۸ روز به تبریز باز می‌گردند، خاطرنشان کرد: واقعا سفر خسته‌ کننده‌ای بود به خاطر یک کاور نکشیدن روی چمن تیم ۸ روز معطل شد. بعد از بارش سنگین برف شرایط برگزاری بازی نبود و ما به خاطر سرمای شرایط تبریز و نبودن زمین تمرین در مشهد مجبور شدیم به تهران سفر کنیم. شما ببینید این مسئله چه هزینه‌ای به باشگاه تحمیل کرد. در نهایت خوشحالیم که توانستیم هر سه امتیاز را کسب کنیم تا از این بابت حداقل تلاشمان بی نتیجه نمانده باشد.

گودرزی در پاسخ به این سوال که  آیا فکر می‌کند فاصله ۶ امتیازی تیمش با پرسپولیس در صدر جدول جبران می‌شود، گفت:  امیدواریم این اتفاق بیفتد. تمام تمرکزمان روی تیم خودمان است. مطمئنا جدول دستخوش تغییرات زیادی خواهد شد و ما با تمام توانمان برای رسیدن به موفقیت تلاش می‌کنیم. در هر بازی فقط و فقط به فکر کسب سه امتیاز هستیم.

وی در مورد مشکلات مالی تراکتورسازی، اظهار داشت: همه تیم‌های فوتبال ایران با مشکل مالی روبرو هستند و ما هم از این مسئله مستثنی نیستیم. مسئولان باشگاه تراکتورسازی تمام تلاش خود را می‌کنند تا شرایط بهتری برای تیم فراهم کنند.

هافبک تراکتورسازی در مورد رویارویی تیمش در هفته بیست و سوم لیگ برتر با سایپا خاطرنشان کرد:‌ سایپا تیم بسیار خوبی است و از بازیکنان و کادرفنی قوی برخوردار است. جایگاه این تیم مکانی نیست که در حال حاضر در آن قرار گرفتند. سایپا هم برای کسب برد به تبریز می‌آید اما ما نمی‌خواهیم نتیجه را از دست بدهیم و تمام تلاشمان را می کنیم تا در ادامه روند خوبمان در این مسابقه هم نتیجه بگیریم./فارس

 

پاسخی بگذارید