تاریخ: ۶:۵۳ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا لک درباره دو شکست متوالی تیمش مقابل مس سونگون و دبیری تبریز گفت: دو بازی سخت مقابل تیم‌های خیلی خوب داشتیم. مقابل مس به جز چند دقیقه که تمرکزمان را از دست دادیم، غالب بر بازی بودیم. با اینکه در خانه مس بازی می کردیم، سه گل خوردیم که […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا لک درباره دو شکست متوالی تیمش مقابل مس سونگون و دبیری تبریز گفت: دو بازی سخت مقابل تیم‌های خیلی خوب داشتیم. مقابل مس به جز چند دقیقه که تمرکزمان را از دست دادیم، غالب بر بازی بودیم. با اینکه در خانه مس بازی می کردیم، سه گل خوردیم که جبران آن سخت شد. با این حال دو گل را جبران کردیم، اما در پاورپلی گل چهارم را دریافت کردیم. بازی مقابل دبیری هم سنگین و پایاپای بود و شرایطی ایجاد شد که گل‌هایی در این دیدار خوردیم که نباید دریافت می‌کردیم. از بازیکنانم راضی هستم، چون تلاش زیادی کردند. شاید شکست‌ناپذیری ۲۲ هفته‌ای باعث شد توقعات از ما بالا برود و به بازیکنان فشار وارد کرد. امیدوارم بتوانیم سه بازی باقیمانده لیگ را با صدرنشینی ادامه دهیم.

وی درباره توقف مس سونگون و نزدیک شدن دبیری به صدر جدول تصریح کرد: شاید تنور لیگ در این دو هفته داغ‌تر شده، اما لیگ سخت است و قرار نیست تیمی هیچ مسابقه‌ای را نبازد. بازیکنان گیتی‌پسند بازی‌های خوبی در لیگ به نمایش گذاشتند و رکوردهای زیادی را بر جای گذاشتند. معتقدم بازیکنان باید در بازی‌های بزرگ، اشتباهات کمتری مرتکب شوند اما هر تیمی مقابل گیتی‌پسند با انگیزه بیشتری بازی می‌کند. امتیازاتی که هفته‌های گذشته جمع کردیم باعث شد امروز در صدر جدول باشیم.

سرمربی گیتی‌پسند در مورد اتفاقات اواخر بازی با دبیری و برخورد یک شیء به سر محمد کشاورز، با بیان اینکه هیچ مشکلی در طول مسابقه ایجاد نشد، گفت: در تونل منتهی به رختکن، یک شیء سنگین به سر کشاورز برخورد کرد و او از حال رفت. دکتر گفت که کشاورز باید سی‌تی‌اسکن بگیرد، اما با توجه به ساعت پروازمان، مجبور بودیم هر چه زودتر به اصفهان برگردیم.

لک در مورد مصاف هفته آینده تیمش مقابل تأسیسات دریایی خاطرنشان کرد: تأسیسات تیم بسیار خوبی است و دو دوره پیاپی قهرمان لیگ شد. ما نیز باید تلاش بیشتری کنیم تا امتیازات خانگی را جمع کنیم.

وی درباره تعلیق مهدی جاوید، با بیان اینکه در هر تیمی اتفاقاتی رخ می‌دهد که نمی‌توان آنها را رسانه‌ای کرد، اظهار داشت: جاوید در اختیار باشگاه است و ما نیز تابع تصمیمات باشگاه در قبال او هستیم. جاوید آقای گل لیگ است و زحمات زیادی برای گیتی‌پسند کشیده که نمی‌توان آنها را نادیده گرفت، اما هر کسی باید جایگاه خود را بداند.

سرمربی گیتی‌پسند افزود: جاوید پسر خوبی است و به هیج وجه بی‌ادب نیست، اما نباید به خاطر امتیاز و مقام، اصول را زیر پا بگذاریم. به همین خاطر تشخیص دادم که او، تیم را مقابل دبیری همراهی نکند.

لک با بیان اینکه گیتی‌پسند هفته به هفته روی حریف خود تمرکز می‌کند، گفت: سرنوشت قهرمانی در دست خود ماست و تلاش می کنیم دست خودمان بماند. همه مجموعه باشگاه گیتی‌پسند تلاش می‌کنیم بتوانیم از این سه بازی باقی‌مانده که دو بازی آن در اصفهان است، بتوانیم دو پیروزی کسب کنیم و در هفته آخر، جام را در اصفهان بالای سر ببریم. تلاش و همبستگی مدیران و تمرینات خوب بازیکنان که باعث شد هفته‌های صدرنشین لیگ باشیم، نشان می‌دهد گیتی‌پسند ویژگی‌های خوبی دارد و با همین تلاش و همبستگی به قهرمانی می‌رسیم./تسنیم

پاسخی بگذارید