تاریخ: ۶:۵۰ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هرایر مگویان ، درباره وضعیت مصدومیت خود اظهار داشت: مراحل آخر درمان مصدومیتم را می‌گذرانم و پس از بازگشت استقلال از عمان در تمرینات شرکت خواهم کرد. در این مدت مشغول فیزیوتراپی بوده‌ام. وی در مورد اینکه چرا مصدومیتش طولانی مدت شده است، گفت: من از ناحیه حساس پشت پا […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هرایر مگویان ، درباره وضعیت مصدومیت خود اظهار داشت: مراحل آخر درمان مصدومیتم را می‌گذرانم و پس از بازگشت استقلال از عمان در تمرینات شرکت خواهم کرد. در این مدت مشغول فیزیوتراپی بوده‌ام.

وی در مورد اینکه چرا مصدومیتش طولانی مدت شده است، گفت: من از ناحیه حساس پشت پا مصدوم شده بودم و اگر زودتر به میادین برمی‌گشتم، شاید مصدومیت بدتری سراغم می‌آمد، مشابه اتفاقی که برای وریا غفوری افتاد و در بازی با السد قطر مجبور شد از بازی خارج شود. دکتر نوروزی تشخیص داده تا بهبودی کامل مصدومیتم در تمرینات شرکت نکنم.

مدافع تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: اگر بازی‌های لیگ هر هفته برگزار می‌شد، شاید سه چهار بازی استقلال را از دست می‌دادم، اما تیم در ۲۰ روز پنج بازی انجام داد و دوری من طولانی مدت شد. امیدوارم زودتر بازگردم و در خدمت استقلال باشم.

مگویان در واکنش به این موضوع که شایعه شده به دلیل عدم دریافت مطالباتش تمرین را به بهانه مصدومیت تحریم کرده است، گفت: خنده دار است که این حرف‌ها را می‌زنند. قهر کدام است؟ من بازیکن حرفه‌ای هستم و هر کسی که فکر می‌کند تمرینات را تحریم کرده‌ یا قهر کرده‌ام، به کلینیک دکتر نوروزی مراجعه کند. من از ساعت ۹ صبح تا پنج عصر در کلینیک مشغول فیزیوتراپی هستم. در یک ماه گذشته بازیکنانی چون جابر انصاری و خسرو حیدری هم کلینیک بودند و می‌توانید از آنها بپرسید که آیا در کلینیک بوده‌ام یا خیر./تسنیم

پاسخی بگذارید