تاریخ: ۶:۲۹ :: ۱۳۹۵/۱۲/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، مصطفی هاشمی پس از شکست ۷۶ بر ۶۹ شیمیدر مقابل دانشگاه آزاد اظهار داشت: از اینکه یک روز می‌برم و یک روز می‌بازم ناراحت نیستم چون سال‌های سال با این موضوع زندگی کرده‌ام. اشتباهات داریم و شکست می‌خوریم اما ۲ سال است که می‌گویم اجازه دهید فضا برای همه […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، مصطفی هاشمی پس از شکست ۷۶ بر ۶۹ شیمیدر مقابل دانشگاه آزاد اظهار داشت: از اینکه یک روز می‌برم و یک روز می‌بازم ناراحت نیستم چون سال‌های سال با این موضوع زندگی کرده‌ام. اشتباهات داریم و شکست می‌خوریم اما ۲ سال است که می‌گویم اجازه دهید فضا برای همه در مورد نشان دادن توانایی‌شان یکسان باشد. برد و باخت برای ما است و نمی‌توانیم از آن اجتناب کنیم. فکر می‌کنم اگر هر کسی در حیطه کاری خودش ورود کند خوب است.

وی افزود: در جریان بازی به جایگاه اشاره کردم که کسی بلند نشود اگر اتفاقی هم پشت نیمکت ما می‌افتد یک سری تعریف‌هایی وجود دارد که باید همان‌ها انجام شود. اما موقعی که غیر از کار درست انجام شود ناخودآگاه روی داوران هم تأثیر می‌گذارد.

سرمربی شیمیدر در مورد اینکه آیا منظور شما خطاهای فنی و بحث داوری است یا صحبت‌های محمدرضا مشحون گفت: من می‌گویم که فضا یکسان نیست ۲ سال است که این فضا به وجود آمده است نمی‌دانم باید به چه طریقی این موضوع را بگویم.

وی در پاسخ به این سؤال که این موضوع از کجا نشأت می‌گیرد، گفت: فکر می‌کنم جامعه بسکتبال آنقدر فرهیخته است که می‌داند از کجا نشأت می‌گیرد. عوامل اجرایی این کار چه کسانی هستند. آن عوامل اجرایی به موضوعات یکسان نگاه نمی‌کنند. موقعی که فردی از درون جایگاه شخصی را مخاطب قرار می‌دهد این موضوع روی داور هم تأثیر می‌گذارد.

هاشمی در مورد عملکرد فنی بازی گفت:‌ این بازی آنقدر تنش داشت که نمی‌دانم در مورد چه چیزی صحبت کنم باید مثل همیشه حرف‌های کلیشه‌ای بزنم؟ امیدوارم اتفاقاتی بیفتد که این مسائل جمع شود./فارس

پاسخی بگذارید